Zamknij
REKLAMA

Konkurs plastyczny „Polska moja Ojczyzna”

08:24, 30.05.2019 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

Ponad czterysta prac wykonali młodzi artyści na konkurs plastyczny „Polska moja Ojczyzna”. Sędziowie stali przed bardzo trudnym zadaniem wybrania tych najpiękniejszych.

 

Głównym organizatorem konkursu był starosta Mariusz Turalski, który od wielu lat angażuje się w przeprowadzanie tego rodzaju imprez. Były już konkursy piłkarskie, wędkarskie, sportowe. W tym roku wybór padł na pokazanie piękna naszego kraju. Honorowy patronat objęła wicemarszałek Senatu RP Maria Koc. Na konkurs wpłynęło czterysta siedemnaście prac z dwudziestu jeden placówek. Najwięcej w kategorii wiekowej 9-10 lat – aż sto czterdzieści siedem.

Gala podsumowująca konkurs odbyła się w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu. Przybyli na nią m.in. wicemarszałek Maria Koc, poseł Waldemar Olejniczak, członkowie zarządu powiatu sierpeckiego. Głównym bohaterami byli mali artyści.

Komisja konkursowa (Mariusz Turalski, Małgorzata Korpolińska, Maria Jagodzińska oraz Anita Gad-Turalska) miała nie lada wyzwanie. Bardzo wiele prac zasługiwało na nagrody. Dlatego też postanowiono przyznać aż 217 wyróżnień. Wśród najmłodszych - 3-4-latków pierwsze miejsce ex aequo zajęli Małgorzata Tokarska (Miejskie Przedszkole nr 2 w Sierpcu), Helena Staniszewska (MP nr 3 w Sierpcu) i Miłosz Kopczyński (MP nr 3 w Sierpcu). W kategorii 5-6-latków przyznano aż sześć pierwszych nagród. Otrzymali je Jakub Sołdański (SP w Borkowie Kościelnym), Maria Walczak (MP nr 2 w Sierpcu), Julia Pawłowska (Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu), Wiktoria Krysztoforska (SP w Sudragach), Mateusz Koc (MP nr 2 w Sierpcu). Zwycięzcami wśród siedmio- i ośmiolatków zostali Martyna Sosnowska (SP w Szczutowie), Dominik Rutkowski (SP nr 3 w Sierpcu), Daniel Zajdziński (SP w Lelicach). W najstarszej kategorii wiekowej za najładniejsze uznano prace Mai Woźniakowskiej (SP w Borkowie Kościelnym), Amelii Będzikowskiej (SP nr 8 w Legionowie), Anny Tyburskiej (SP nr 3 w Sierpcu).

 

Wyniki konkursu plastycznego „Polska moja Ojczyzna”

Kategoria I  3-4-latki
I miejsce:
• Małgorzata Tokarska - Miejskie Przedszkole nr 2, opiekun: Marzena Więckowska
• Helena Staniszewska - Miejskie Przedszkole nr 3, opiekun: Joanna Łukowska
• Miłosz Kopczyński - Miejskie Przedszkole nr 3, opiekun: Joanna Łukowska
II miejsce:
• Jakub Korzeniewski – Prywatny Punkt Przedszkolny „Kreatywna Dolina”, opiekun: Agnieszka Kuchnicka
• Adam Malewski - Miejskie Przedszkole nr 4, opiekun: Anna Malec
• Laura Majchrzak - Miejskie Przedszkole nr 1, opiekun: Agnieszka Kożuchowska
III miejsce : 
• Maja Grzywaczewska - Miejskie Przedszkole nr 1, opiekun: Agnieszka Kożuchowska
• Nikola Klonowska – Publiczne Przedszkole w Studzieńcu – opiekun: Monika Łukomska 
• Natan Marciniak - Miejskie Przedszkole nr 4, opiekun: Sylwia Kamińska 
Wyróżnienia :
1. Zuzanna Twardowska – Miejskie Przedszkole nr 1, opiekun: Agnieszka Kożuchowska
2. Lena Goszczyńska – Miejskie Przedszkole nr 1, opiekun: Agnieszka Kożuchowska
3. Maja Czyżewska – Miejskie Przedszkole nr 2, opiekun: Marta Oleksiak
4. Maja Rakowska - Miejskie Przedszkole nr 4, opiekun: Anna Bigorajska
5. Filip Kowalewski - Miejskie Przedszkole nr 3, opiekun: Joanna Łukowska
6. Kornelia Kowalewska - Prywatny Punkt Przedszkolny „Kreatywna Dolina”, opiekun: Agnieszka Kuchnicka
7. Anna Grzelecka - Miejskie Przedszkole nr 4, opiekun: Sylwia Kamińska
8. Stanisław Dołkowski – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu – opiekun : Anna Pypka
9. Wojciech Ambroziak – Punkt Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Bożewie – opiekun: Danuta Deręgowska
10. Alicja Kalińska– Punkt Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Bożewie – opiekun : Danuta Deręgowska
11. Julia Szumańska - Miejskie Przedszkole nr 4, opiekun: Anna Malec
12. Zofia Kowalewska – Punkt Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Bożewie – opiekun: Danuta Deręgowska
13. Antonina Lisicka - Miejskie Przedszkole nr 4, opiekun: Sylwia Kamińska
14. Barbara Włoczewska - Miejskie Przedszkole nr 3, opiekun: Joanna Łukowska
15. Wiktor Kowalski - Miejskie Przedszkole nr 4, opiekun: Sylwia Kamińska
16. Maja Dziurlik – Punkt Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Bożewie – opiekun: Danuta Deręgowska
17. Adam Kwaśniewski - Miejskie Przedszkole nr 4, opiekun: Anna Bigorajska 
18. Kacper Malanowski - Miejskie Przedszkole nr 3, opiekun: Ewelina Obuchowicz
19. Natalia Zalewska - Miejskie Przedszkole nr 3, opiekun: Ewelina Obuchowicz
20. Karolina Maliszewska- Punkt Przedszkolny „Tęcza” w Zawidzu Kościelnym – opiekun: Monika Świgońska
21. Wiktoria Morawska – Publiczne Przedszkole w Studzieńcu – opiekun: Monika Łukomska 
22. Hanna Świeczkowska – Ognisko Pracy Pozaszkolnej – opiekun: Anna Pypka
23. Gabriela Kapela - Ognisko Pracy Pozaszkolnej – opiekun: Anna Pypka

Kategoria II  5-6-latki
I miejsce:
• Jakub Sołdański - Szkoła Podstawowa w Borkowie Kościelnym, opiekun: Marzanna Grabowska
• Maria Walczak – Miejskie Przedszkole nr 2, opiekun: Anna Tokarska 
• Julia Pawłowska – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu – opiekun: Anna Pypka
• Wiktoria Krysztoforska – Szkoła Podstawowa w Sudragach – opiekun: Magdalena Domańska
• Mateusz Koc - Miejskie Przedszkole nr 2, opiekun: Jolanta Golatowska
II miejsce:
• Nadia Obuchowicz - Miejskie Przedszkole nr 3, opiekun: Marzanna Domżalska 
• Liliana Tyburska – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu – opiekun: Maria Jagodzińska
• Lena Lisowska – Publiczne Przedszkole w Studzieńcu – opiekun: Barbara Ziółkowska
III miejsce:
• Oskar Karpinski - Publiczne Przedszkole w Gozdowie – opiekun: Beata Rychlińska
• Aleksandra Gołębiewska – Szkoła Podstawowa w Bożewie – opiekun: Beata Kolczyńska 
• Maria Zglenicka - Miejskie Przedszkole nr 4, opiekun: Ewa Lisicka 
• Maria Jasińska – Szkoła Podstawowa w Bledzewie, opiekun: Urszula Wiśniewska

Wyróżnienia :
1. Filip Paciuszkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu – opiekun: Bogumiła Rzeszotarska 
2. Oliwia Dębowska – Szkoła Podstawowa w Lelicach – opiekun: Iwona Bogdańska 
3. Aleksandra Zdanowska – Publiczne Przedszkole w Gozdowie – opiekun: Katarzyna Świdurska 
4. Gabriel Żendarski - Miejskie Przedszkole nr 2, opiekun: Mariola Lędzion 
5. Kacper Nowakowski - Prywatny Punkt Przedszkolny „Kreatywna Dolina”, opiekun: Agnieszka Kuchnicka
6. Sandra Suska - Szkoła Podstawowa w Gójsku – opiekun: Honorata Kępkowska
7. Zuzanna Łapińska - Miejskie Przedszkole nr 2, opiekun: Ewa Tarkowska
8. Konrad Kuczborski – Punkt Przedszkolny Zawidz Kościelny – opiekun: Monika Podkowska
9. Filip Sitek - Prywatny Punkt Przedszkolny „Kreatywna Dolina”, opiekun: Agnieszka Kuchnicka
10. Gabriela Rzepecka – Punkt Przedszkolny Zawidz Kościelny – opiekun: Monika Podkowska
11. Aleksandra Wulfowska– Punkt Przedszkolny Zawidz Kościelny – opiekun: Monika Podkowska
12. Oliwier Marcinaiak – Publiczne Przedszkole w Studzieńcu – opiekun: Barbara Ziółkowska
13. Julia Wiśniewska - – Publiczne Przedszkole w Gozdowie – opiekun: Halina Nadratowska
14. Kornelia Wojtyniak - Miejskie Przedszkole nr 3, opiekun: Monika Turbacz
15. Igor Przybyłowski – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu – opiekun: Maria Jagodzińska
16. Gabriela Kwiatkowska – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu – opiekun: Maria Jagodzińska
17. Anna Baczewska – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu – opiekun: Maria Jagodzińska
18. Wiktor Kaczorowski - Miejskie Przedszkole nr 4, opiekun: Jolanta Guba
19. Nadia Jarzyńska – Szkoła Podstawowa w Bożewie – opiekun: Beata Kolczyńska 
20. Nadia Będzikowska – Szkoła Podstawowa w Bożewie – opiekun: Maria Stelmańska 
21. Alicja Wałęsiak - Miejskie Przedszkole nr 4, - opiekun: Ewa Lisicka 
22. Lidia Komorowska - Miejskie Przedszkole nr 4, - opiekun: Ewa Lisicka
23. Lena Okonkowska - Miejskie Przedszkole nr 1, - opiekun: Katarzyna Skarzyńska
24. Maria Lędzińska - Miejskie Przedszkole nr 3, opiekun: Monika Turbacz
25. Aleksandra Pawlowska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu – opiekun: Dorota Kordyzon 
26. Bartosz Zaborowski – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu – opiekun: Maria Jagodzińska
27. Lena Ochocińska – Szkoła Podstawowa w Lelicach – opiekun: Iwona Bogdańska 
28. Lena Koszczuk - Szkoła Podstawowa w Gójsku – opiekun: Honorata Kępkowska
29. Alia Ouerfelli - Miejskie Przedszkole nr 4, opiekun: Jolanta Guba
30. Maja Woźniak - Miejskie Przedszkole nr 4, opiekun: Jolanta Guba
31. Igor Maszerowski - Miejskie Przedszkole nr 4, opiekun: Jolanta Guba
32. Jan Wolski - Miejskie Przedszkole nr 2, opiekun: Mariola Lędzion
33. Martyna Ese - Szkoła Podstawowa w Ligowie, opiekun : Ewa Jankowska
34. Barbara Nowakowska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu – opiekun: Edyta Paciuszkiewicz
35. Amelia Gabryszewska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu – opiekun: Janina Blicharz 
36. Karol Jankiewicz – Szkoła Podstawowa w Bledzewie – opiekun: Urszula Wiśniewska 
37. Helena Wiśniewska - Punkt Przedszkolny w Mochowie – opiekun: Iwona Szymska
38. Wojciech Maciejewski – Szkoła Podstawowa w Bledzewie– opiekun: Urszula Wiśniewska 
39. Szymon Krysztoforski – Szkoła Podstawowa w Sudragach – opiekun: Magdalena Domańska
40. Maja Kędzierska – Miejskie Przedszkole nr 1 w Sierpcu – opiekun: Katarzyna Skarżyńska
41. Lena Kalinowska - Miejskie Przedszkole nr 1 w Sierpcu – opiekun: Katarzyna Skarżyńska
42. Mila Kędzierska - Miejskie Przedszkole nr 1 w Sierpcu – opiekun: Katarzyna Skarżyńska
43. Pola Stankiewcz - Miejskie Przedszkole nr 1 w Sierpcu – opiekun: Ewa Krydzyńska
44. Wiktoria Kalinowska - Miejskie Przedszkole nr 1 w Sierpcu – opiekun: Ewa Krydzyńska
45. Natalia Umińska - Miejskie Przedszkole nr 1 w Sierpcu – opiekun: Beata Gąsewicz
46. Ewa Jankowska - Miejskie Przedszkole nr 1 w Sierpcu – opiekun: Ewa Krydzyńska
47. Martyna Cendrowska - Miejskie Przedszkole nr 1 w Sierpcu – opiekun: Beata Gąsewicz
48. Olga Rososińska - Miejskie Przedszkole nr 1 w Sierpcu – opiekun: Agnieszka Kożuchowska
49. Kacper Dołkowski – Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu – opiekun: Maria Urbańska
50. Adrian Śliwicki - Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu – opiekun: Anna Długosińska
51. Michał Brzeziński - Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu – opiekun: Anna Długosińska
52. Jakub Czerwiński - Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu – opiekun: Maria Urbańska
53. Jakub Brzeziński - Miejskie Przedszkole nr 4, opiekun: Jolanta Guba
54. Bartosz Oszal – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu – opiekun: Maria Jagodzińska

Kategoria III - 7-8-latki
I miejsce:
• Martyna Sosnowska - Szkoła Podstawowa w Szczutowie , 
• Dominik Rutkowski - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu , – opiekun: Małgorzata Sajewska 
• Daniel Zajdziński - Szkoła Podstawowa w Lelicach, – opiekun: Iwona Bogdańska 
II miejsce:
• Alicja Gutkowska - Szkoła Podstawowa w Lelicach, – opiekun: Iwona Bogdańska
• Gabriela Barańska – Szkoła Podstawowa w Borkowie Kościelnym , – opiekun: Grazyna Koszalska 
• Laura Czapiewska - Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu, – opiekun: Beata Karkusz 
III miejsce:
• Szymon Zimnawoda - Szkoła Podstawowa w Lelicach, – opiekun: Iwona Bogdańska
• Blanka Podkowska - Szkoła Podstawowa w Zawidzu Kościelnym , – opiekun: Danuta Joniak 
• Wiktor Piszcz - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu , – opiekun: Małgorzata Sajewska 
• Maciej Winkowski – Szkoła Podstawowa w Bledzewie, – opiekun: Anita Witkowska

Wyróżnienia :
1. Dawid Nowakowski – Szkoła Podstawowa w Bledzewie, – opiekun: AnitaWitkowska
2. Maja Czermińska - Szkoła Podstawowa w Bledzewie – opiekun: Krystyna Rzepecka
3. Adam Frydrychowicz - Szkoła Podstawowa w Bledzewie – opiekun: Krystyna Rzepecka
4. Aleksandra Filanowska - Szkoła Podstawowa w Bledzewie – opiekun: Krystyna Rzepecka
5. Agata Wiśniewska - Szkoła Podstawowa w Bledzewie – opiekun: Anita Witkowska
6. Szymon Klimek - Szkoła Podstawowa w Bledzewie 
7. Aleksandra Komorowska – Szkoła Podstawowa w Gójsku – opiekun: Danuta Paprocka
8. Julia Mierzejewska – Szkoła Podstawowa w Sudragach – opiekun: Magdalena Domańska
9. Piotr Kędzierski – Szkoła Podstawowa w Borkowie – opiekun: Grażyna Koszalska
10. Szymon Karaszewski – Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu – opiekun: Joanna Jankowska
11. Oliwia Krempic - Szkoła Podstawowa w Sudragach – opiekun: Magdalena Domańska
12. Julia Ossowska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
13. Maja Górzyńska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu – opiekun: Barbara Agacińska - Łukasiak 
14. Laura Domeradzka - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu – opiekun: Grażyna Frydrychowicz
15. Aleks Gutkowski - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu – opiekun: Barbara Agacińska - Łukasiak 
16. Maja Garczyńska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu – opiekun: Barbara Agacińska - Łukasiak 
17. Nikola Ogrodniczak - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu – opiekun: Barbara Agacińska - Łukasiak 
18. Maja Czermińska - Szkoła Podstawowa w Bledzewie – opiekun: Krystyna Rzepecka
19. Adam Frydrychowicz - Szkoła Podstawowa w Bledzewie – opiekun: Krystyna Rzepecka
20. Zofia Rosłońska - Szkoła Podstawowa w Lelicach, opiekun: Iwona Bogdańska
21. Jakub Budarski - Szkoła Podstawowa w Gozdowie, opiekun: Katarzyna Korpolińska
22. Antonina Wiśniewska - Szkoła Podstawowa w Borkowie Kościelnym , opiekun: Grażyna Koszelska
23. Filip Rajkowski - Szkoła Podstawowa w Lelicach, opiekun: Iwona Bogdańska
24. Zuzanna Sobczak - Szkoła Podstawowa w Lelicach, opiekun: Iwona Bogdańska
25. Szymon Żuchowski - Szkoła Podstawowa w Gójsku, opiekun: Iwona Bogdańska
26. Danuta Kopaczewska - Szkoła Podstawowa w Gójsku, opiekun: Joanna Lubaszewska
27. Julia Gudzińska - Szkoła Podstawowa w Gójsku, opiekun: Joanna Lubaszewska
28. Piotr Szczepański - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu – opiekun: Małgorzata Sajewska
29. Wiktoria Gesek – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu – opiekun: Maria Jagodzińska
30. Cyprian Krucień - Szkoła Podstawowa w Lelicach, opiekun: Iwona Bogdańska
31. Wiktoria Dębowska - Szkoła Podstawowa w Lelicach, opiekun: Iwona Bogdańska
32. Paulina Rutkowska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu – opiekun: Małgorzata Sajewska
33. Amelia Ostrowska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu – opiekun: Małgorzata Sajewska
34. Julia Dądalska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu – opiekun: Małgorzata Sajewska
35. Kornelia Murawiec - Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu – opiekun: Maria Jagodzińska
36. Amelia Protas - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu – opiekun: Małgorzata Sajewska
37. Gabriela Falińska – Szkoła Podstawowa w Borkowie – opiekun: Grażyna Koszalska
38. Aleksandra Filanowska - Szkoła Podstawowa w Bledzewie – opiekun: Krystyna Rzepecka
39. Dominik Rama - Szkoła Podstawowa w Sudragach – opiekun: Magdalena Domańska
40. Maja Wudarska - Szkoła Podstawowa w Gozdowie, opiekun: Katarzyna Korpolińska
41. Lena Jucha - Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu – opiekun: Maria Jagodzińska
42. Szymon Grudzień - Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu – opiekun: Maria 
Jagodzińska
43. Szymon Klimek - Szkoła Podstawowa w Bledzewie 
44. Agata Wiśniewska – Szkoła Podstawowa w Bledzewie – opiekun: Anita Witkowska
45. Szymon Karaszewski – Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu – opiekun: Joanna Jankowska
46. Szymon Karaszewski - Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu – opiekun: Joanna Jankowska
47. Lena Gąsiorowska - I Prywatna Szkoła Podstawowa w Sierpcu – opiekun: Kamila Jagodzińska
48. Jakub Sierakowski - Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu – opiekun: Beata Karkusz

Kategoria IV  9 - 10-latki

I miejsce:

• Maja Woźniakowska - Szkoła Podstawowa w Borkowie Kościelnym – opiekun: Danuta Waćkowska 
• Amelia Będzikowska - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Legionowie – opiekun: Joanna Kosiorowska 
• Anna Tyburska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu – opiekun: Barbara Woźnicka 
II miejsce:
• Maja Łasińska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu – opiekun: Barbara Woźnicka 
• Zuzanna Prejna - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu – opiekun: Barbara Woźnicka 
• Aleksandra Skierska - Szkoła Podstawowa w Bożewie – opiekun: Małgorzata Dylewska 
III miejsce:
• Kamil Madeński - Szkoła Podstawowa w Gozdowie, – opiekun: Krzysztof Wojtas 
• Milena Dybikowska - Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu – opiekun: Maria Jagodzińska
• Oliwia Kuźniewska - Szkoła Podstawowa w Borkowie Kościelnym – opiekun: Iwona Szczepańska 
Wyróżnienia :
1. Adam Kozak - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu – opiekun: Justyna Kaczorowska
2. Natalia Lemańska – Szkoła Podstawowa w Gozdowie – opiekun: Krzysztof Wojtas
3. Kajetan Lisicki - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu – opiekun: Barbara Woźnicka
4. Jakub Więczkowski - Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu – opiekun: Maria 
Jagodzińska
5. Jakub Frydrychowicz - Szkoła Podstawowa w Bledzewie – opiekun: Marzena Ręplewicz
6. Julia Gumińska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu – opiekun: Marta Gajdkowska
7. Nadia Jaworska - Szkoła Podstawowa w Borkowie Kościelnym – opiekun:
Iwona Szczepańska
8. Nina Górzyńska - Szkoła Podstawowa w Bledzewie – opiekun: Marzena Ręplewicz
9. Maja Oryl - Szkoła Podstawowa w Bledzewie – opiekun: Marzena Ręplewicz
10. Malwina Marciniak - Szkoła Podstawowa w Bledzewie – opiekun: Marzena Ręplewicz
11. Martyna Zarecka - Szkoła Podstawowa w Bledzewie – opiekun: Marzena Ręplewicz
12. Emilia Kita - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu – opiekun: Barbara Woźnicka
13. Franciszek Błaszczyński – Szkoła Podstawowa w Lelicach – opiekun: Anna Mańkowska
14. Filip Prątnicki – Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu – opiekun: Joanna Gąsiorowska
15. Amelia Lewandowska - Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu – opiekun: Joanna Gąsiorowska
16. Sylwia Szmyt - Szkoła Podstawowa w Bledzewie – opiekun: Krystyna Rzepecka 
17. Nikola Murawiec - Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu – opiekun: Maria 
Jagodzińska
18. Amelia Cendlewska - Szkoła Podstawowa w Bledzewie – opiekun: Krystyna Rzepecka
19. Kinga Jankiewicz - Szkoła Podstawowa w Bledzewie – opiekun: Krystyna Rzepecka
20. Nikolas Kurta - Szkoła Podstawowa w Bledzewie – opiekun: Krystyna Rzepecka
21. Marcin Czermiński - Szkoła Podstawowa w Borkowie Kościelnym – opiekun: Danuta Waćkowska
22. Artur Klana - Szkoła Podstawowa w Bledzewie – opiekun: Jolanta Gronczewska
23. Jan Adamkiewicz - Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu – opiekun: Joanna Gąsiorowska
24. Maria Brzezińska - Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu – opiekun: Joanna Gąsiorowska
25. Tymoteusz Wójcik - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu – opiekun: Barbara Woźnicka
26. Oliwia Michalska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu – opiekun: Barbara Woźnicka
27. Amelia Gołkowska - Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu – opiekun: Maria 
Jagodzińska
28. Maja Kamińska - Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu – opiekun: Joanna Gąsiorowska
29. Ksawery Ostrowski - Szkoła Podstawowa w Sudragach – opiekun: Magdalena Domańska
30. Bartosz Brdak - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu – opiekun: Barbara Woźnicka
31. Oliwier Wiśniewski - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu – opiekun: Dorota Wiśniewska
32. Aleksandra Lemanowicz - Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu – opiekun: Joanna Gąsiorowska
33. Natalia Łasińska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu – opiekun: Marta Gajdkowska
34. Maja Wasilewska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu – opiekun: Barbara Woźnicka
35. Maja Zdanowska - Szkoła Podstawowa w Gozdowie – opiekun: Krzysztof Wojtas
36. Alicja Kanigowska - Szkoła Podstawowa w Borkowie Kościelnym – opiekun: Danuta Waćkowska
37. Joanna Gąsiorowska - Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu – opiekun: Maria 
Jagodzińska
38. Oliwia Peszyńska - Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu – opiekun: Maria 
Jagodzińska
39. Bartosz Dębski - Szkoła Podstawowa w Gójsku – opiekun: Mariola Olendrzyńska Tomasz Maciejewski - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu – opiekun: Barbara Woźnicka
40. Julia Olszewska - Szkoła Podstawowa w Bledzewie – opiekun: Marzena Ręplewicz
41. Jakub Jackowski - Szkoła Podstawowa w Bledzewie – opiekun: Marzena Ręplewicz
42. Franciszek Błaszczyński - Szkoła Podstawowa w Lelicach – opiekun: Anna Mańkowska
43. Maja Wiśniewska - Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu – opiekun: Joanna Gąsiorowska
44. Maja Błońska - Szkoła Podstawowa w Gójsku – opiekun: Mariola Olendrzyńska
45. Kira Sychyk - Szkoła Podstawowa w Gójsku – opiekun: Mariola Olendrzyńska

 

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone