Zamknij
REKLAMA

Nowy dyrektor szpitala

23:58, 13.05.2019 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

 

Nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora SPZZOZ w Sierpcu. Obecnie pełniącym obowiązki dyrektora jest Robert Makówka.

 

Robert Makówka jest magistrem prawa (UMK Toruń). Ukończył również e-MBA w ochronie zdrowia (Prometriq Akademia Zarządzania w Sopocie), studia podyplomowe: Metody i techniki menedżerskie w jednostkach ochrony zdrowia w Uczelni Łazarskiego w Warszawie, Europejski Model Zarządzania w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, podyplomowe studium dla ekspertów i doradców podatkowych w Instytucie Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy w Warszawie oraz Podyplomowe Studium Menedżerskie i Zarządzania Spółką Handlową w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Jest menedżerem z ponad 15-letnim doświadczeniem zawodowym w branży medycznej. Pełnił funkcje: prezesa zarządu NZOZ Szpital Sp. z o.o. w Skwierzynie, prezesa zarządu Medic Park Sp. z o.o. w Płocku, prezesa zarządu Szpitala Chirurgicum Sp. z o.o. w Płocku, prezesa zarządu Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego Sp. z o.o., prezesa zarządu Płockiego Zakładu Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o., dyrektora Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Płocku.

Ma zdany z wynikiem pozytywnym egzamin na członka rad nadzorczych w spółkach z udziałem Skarbu Państwa.

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Piotr123Piotr123

3 0

I oczywiście jest z PiS:) 14:25, 15.05.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

PłockPłock

5 4

Gościu, nie obrażaj PiSu. Poczytaj sobie gdzie, kiedy i jakie funkcje pełnił ten "fachowiec - dyrektor z zawodu" i wyciągnij sobie wnioski z jaką opcją jest związany. 14:53, 15.05.2019


© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone