Zamknij
REKLAMA

Już od kwietnia Punkt Obsługi Przyłączeń w Sierpcu

18:03, 11.03.2019 | Starostwo Powiatowe w Sierpcu
REKLAMA
Skomentuj

 

15 lutego odbyło się kolejne spotkanie starosty sierpeckiego Mariusza Turalskiego i dyrektora generalnego płockiego oddziału Energi – Operator Michała Magdziarza. Systematyczne kontakty gospodarza powiatu i władz oddziału spółki energetycznej są niezwykle cenne dla sprawnego wdrażania zamierzeń inwestycyjnych, planowanych do realizacji na tym terenie.


 

Dyrektor Energa-Operator Oddział w Płocku Michał Magdziarz poinformował, że w pierwszej kolejności w siedzibie Rejonu zacznie pracować Punkt Obsługi Przyłączeń. Tym samym już od początku kwietnia mieszkańcy będą mogli na miejscu załatwiać wszelkie formalności związane z przyłączeniami obiektów do sieci energetycznej. Pozostałe obszary będą uruchamiane systematycznie do pierwszej połowy roku.

W zakresie omawianych planów inwestycyjnych przygotowywana jest procedura przetargowa na projekt w gminie Rościszewo. Przebiegająca tam linia niskiego napięcia o długości 730m zostanie zdemontowana, a w jej miejsce ułożona zostanie linia kablowa, mniej narażona na awarie związane z warunkami pogodowymi, co zdecydowanie poprawi niezawodność dostaw energii dla okolicznych mieszkańców. W ramach zadania zmodernizowanych zostanie także 8 szt. przyłączy oraz wybudowane będą 2 szt. złącz do zasilenia nowych klientów.

Starosta Mariusz Turalski wyraził zadowolenie z ambitnych planów inwestycyjno-modernizacyjnych, planowanych przez płocki oddział Energa – Operator. Swoje podziękowania skierował do dyrektora Michała Magdziarza oraz do posła Waldemara Olejniczaka za zaangażowanie w przywrócenie w Sierpcu Biura Rejonu Dystrybucji Energa-Operator.

 

(Starostwo Powiatowe w Sierpcu)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone