Zamknij
REKLAMA

Wizyta samorządowców z Mławy w naszym Starostwie

18:01, 11.03.2019 | Starostwo Powiatowe w Sierpcu
REKLAMA
Skomentuj

 

 

Starostwo Powiatowe w Sierpcu odwiedzili przedstawiciele władz samorządowych z Mławy: wiceprzewodniczący Rady Miasta Michał Pol i wicestarosta mławski Zbigniew Markiewicz.


 

W spotkaniu uczestniczył poseł Waldemar Olejniczak, starosta sierpecki Mariusz Turalski, wicestarosta sierpecki Jarosław Ocicki oraz dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Sierpcu Piotr Tyndorf.
Spotkanie dotyczyło głównie nowej hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Sierpcu. Nowy obiekt sportowy na tyle spodobał się włodarzom Mławy, że postanowili wybudować podobny w swoim mieście. Spotkanie rozpoczęło się od rozmowy w sali konferencyjnej Starostwa, aby goście od podstaw poznali przebieg i procedury budowy hali. Był czas na pytania i dyskusję. Poseł Waldemar Olejniczak opowiedział władzom Mławy, jak pozyskać dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach „Programu rozwoju szkolnej infrastruktury sportowej”.
Kolejnym punktem spotkania było zwiedzanie nowego obiektu sportowego. Goście oglądali halę sportową, pokój nauczycielski, przestronne szatnie, pomieszczenia sanitarne, magazyn podręczny, siłownie.
Podczas spotkania poruszono również tematy dotyczące współpracy na kanwie gospodarczej i turystycznej, wymieniono się doświadczeniami oraz omówiono problemy szkolnictwa i służby zdrowia.

 

(Starostwo Powiatowe w Sierpcu)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone