Zamknij
REKLAMA

Narkotyki, ojciec z synem i 26-latek grożący sąsiadom

19:56, 09.02.2019 | red.
REKLAMA
Skomentuj

Sierpeccy policjanci w ciągu dwóch tygodni dwukrotnie ujawnili i zabezpieczyli ponad 40 gramów narkotyków. Osobom zatrzymanym do spraw zostały już przedstawione zarzuty posiadania substancji odurzających.

W połowie stycznia w wyniku czynności operacyjnych, podjętych przez sierpeckich kryminalnych, podczas kontroli drogowej osobowego passata ujawnili i zabezpieczyli torebkę strunową z marihuaną. Pomimo to funkcjonariusze sprawdzili teren, na którym chwilę wcześniej przebywali mężczyźni. Na poboczu drogi, w foliowej torbie znaleźli kolejne porcje narkotyków - marihuany i mefedronu, już w znacznej ilości: około 40 gramów. Obaj mężczyźni – jak się okazało ojciec i syn, zostali zatrzymani i przesłuchani do sprawy. Obecnie trwa śledztwo, które prowadzi Prokuratura Rejonowa w Sierpcu. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

 

4 lutego dyżurny sierpeckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że 26-letni mężczyzna zachowuje się agresywnie w stosunku do swoich sąsiadów z bloku i grozi im. Na miejsce szybko został wysłany patrol policji, który wylegitymował mężczyznę. Podczas przeszukania jego odzieży policjanci ujawnili 5 torebek strunowych z zawartością marihuany. Mężczyźnie zostały przedstawione zarzuty posiadania narkotyków oraz gróźb karalnych kierowanych do swoich sąsiadów. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sierpcu. Teraz mężczyźnie może grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

IP i fot. KPP Sierpc Aleksandra Szarwińska/ opr. red.

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone