Zamknij

Belki drewniane na suficie w Twoim domu

Data dodania: 2022-07-25 06:39:05

Opis

Belki na stropie dodają wnętrzom oryginalny, rustykalny styl. Takie pomieszczenia wydają się emanować ciepłem, spokojem, a przy okazji prezentują się bardzo atrakcyjnie. 

Niestety, prawdziwe drewniane belki są ciężkie i trudne w montażu. A z drugiej strony drewno musi się jeszcze zestarzeć, żeby prezentować się tak atrakcyjnie, jak tego oczekujesz. Szczęśliwie produkujemy rustykalne belki, które nienagannie imitują oryginalne drewno.

Wyprodukowane na rdzeniu z twardego styropianu belki sufitowe mają niską wagę i nadzwyczaj nietrudno się je instaluje. Możesz stworzyć z nich dosłownie dowolną instalację, które nie wymaga żadnych zabiegów pielęgnacyjnych takich, jak malowanie czy szlifowanie. A nawet więcej, wybierając nasze materiały płacisz tylko za elementy, których potrzebujesz, gdyż wszystko wykonujemy szczegółowo na wymiar (u konkurencji zapłacisz też za odpad, który przy tym musisz sprzątnąć).

Zaciekawiona? Sprawdź i pokaż bliskim galerię naszych realizacji na www.plastmaker.pl Na tej witrynie też zamówisz próbki naszych towarów za darmo .

Zapraszamy!

Kontakt ze sprzedającym

721Pokaż numer

Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA