Promuj to ogłoszenie

Zatrudnimy elektromonterów

Data dodania: 2021-03-04 18:02:05ID: 1001

[email protected]

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za wykonywanie prac montażowych na obiektach przemysłowych, w tym:

- samodzielne uruchamianie układów pomiarowych w branży AKPiA
- samodzielne uruchamianie układów sterowania napędami w branży elektrycznej
- współpraca z inżynierem systemu automatyki w zakresie I/O testów
- montaż elektryczny na obiekcie
- nadzór i przeprowadzenie kontroli jakości montażu
- nadzór nad montażem obiektowym i koordynacja podwykonawców
Wymagania:
- wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe (elektryk, elektronik, mechanik lub pokrewne)
- uprawnienia SEP E1 do 1 kV (mile widziane uprawnienia kontrolno-pomiarowe, również w kategorii D1) - możliwe szkolenia
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej i rozwiązywania problemów technicznych
- umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych (multimetr, komunikator HART, zadajnik prądowy etc.) ? możliwe szkolenia
- predyspozycje i chęć do współpracy z naszymi Klientami na obiektach
- koordynacja prac z innymi branżami
- dobra organizacja pracy własnej
- zaangażowanie i odpowiedzialność
- komunikatywność, dyspozycyjność
GOTOWOŚĆ DO WYJAZDÓW DELEGACYJNYCH
mile widziana znajomość programu EPLAN

Oferujemy:
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość rozwoju, szkolenia zawodowe
- możliwość zdobywania cennych doświadczeń poprzez pracę na obiektach u naszych renomowanych Klientów
- wsparcie fachowców
- przyjazną atmosferę pracy
- umowę o pracę
- pakiet benefitów (karta Multisport, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe, bony świąteczne, platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego)
CV proszę przesyłać na mail.