Zamknij
REKLAMA

Nowy numer Ekstra Sierpc Wiadomości Lokalne z 23 czerwca. Przeczytaj darmowe e-wydanie!

15:24, 23.06.2020 | red
Skomentuj
REKLAMA

Nowy numer Ekstra Sierpca z 23 czerwca 2020 jest już dostępny!

 

Wydanie papierowe znajdziecie w najlepszych sklepach i budynkach użyteczności publicznej w powiecie sierpeckim. E-wydanie przeczytacie po kliknięciu tutaj (kliknij). Obie wersje - papierowa i cyfrowa - są darmowe.

 

(red)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

MazurMazur

1 0

Uważajcie na POtrzask. To mordercze urządzenie do chwytania i zabijania wolnych zwierząt. Nie którzy przez 500lat mieli kolonie i niewolników, czy nie weszło im to w geny? U nas na wsi przez wiele lat w PRL-u pewien ważny strażak wołał na druhów "pachołki", teraz po latach okazało się że to on był największym pachołkiem. Był ubekiem. 08:22, 10.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA