Pracownik usług porządkowych

Miejsce pracy: Józefa Bema 33, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem, godz. pracy: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 08.11.2021
Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
System wynagradzania:
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pracodawca: MSU GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: PLAC PIASTOWSKI 3, 85-012 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorsk
    Osoba do kontaktu: Teresa Sobocińska
    Numer telefonu: 538628495
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: .
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Kasjer handlowy
    StPr/21/1121
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    przygotowywanie dań typu kebab, zestaw z frytkami, przygotowywanie surówek, godz. pracy: 08:00-16:00, 16:00-24:00
    StPr/21/0832
    wynagrodzenie od od 2 930 PLN

    Praca polegająca na utrzymaniu w czystości terenu wokół zakładu, przepompowni ścieków, inne prace porządkowe. Uczymy wszystkiego od podstaw. Wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych i prawo jazdy kat. B. Uprawnienie na wózek będzie dodatkowym atutem. Oferujemy: stabilność zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, organizację czasu pracy zgodnie z przepisami, pracę w przyjaznej atmosferze. Zapewniamy również wyżywienie (ciepły posiłek + firmowe produkty) oraz odzież roboczą. Zapraszamy! Grupa Olewnik to zespół nowoczesnych, uzupełniających się zakładów produkcyjnych, gwarantujących najwyższą jakość produktów przy zastosowaniu najlepszych surowców i sprawdzonych receptur, z wieloletnią tradycją. Dołącz do nas. CV można składać osobiście w siedzibie firmy bądź przesłać na adres
    StPr/21/0827

    wykonywanie prac magazynowych przy uzyciu wózka wysokiego składowania, nadzór i dbałość nad powierzonym mieniem i towarem w magazynie, dbanie o porządek w miejscu pracy, godz. pracy: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00, spotkanie z przedstawicielem firmy w dniu 16.11.2021 od godz. 08:00 w siedzibie PUP w Sierpcu
    StPr/21/0817

    zgodnie ze stanowiskiem, godz. pracy: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00
    StPr/21/0818
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    StPr/21/0819

    Współpraca o charakterze zdalnym. Za pomocą portali społecznościowych [Facebook] i komunikatorów internetowych [e-mail, messenger] oraz stron internetowych z ogłoszeniami, itp. docieranie do potencjalnych klientów z ofertą firmy o usługach detektywistycznych. Nie jest to praca na zasadzie call center ani terenowa oraz nie polega na realizacji czynności detektywistycznych. Wynagrodzenie tylko i wyłącznie prowizyjne, tj. 50,00 zł netto za pozyskaną sprawę z powiatu sierpeckiego.
    StPr/21/0820

    kompletowanie zamówień z magazynu, utrzymanie czystości w miejscu pracy, godz. pracy: 06:00-14:00, 14:00-22:00,22:00-06:00
    StPr/21/0815

    kompletowanie zamówień z magazynu, utrzymanie czystości w miejscu pracy, godz. pracy: 08:00-16:00, 18:00-02:00 spotkanie z przedstawicielem firmy w dniu 16.11.2021 od godz. 08:00 w siedzibie PUP w Sierpcu
    StPr/21/0816

    zgodnie ze stanowiskiem, godz. pracy: 07:00-15:00, miejsce wykonywania pracy Sierpc oraz teren pow. sierpeckiego
    StPr/21/0812