Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Kościuszki 8, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem pracy, godz. pracy: 07:00-15:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 05.10.2021
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie ogólnokształcące
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "Wiz" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
      Adres: Kościuszki 8, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Przemysław Bartkowski
      Numer telefonu: 500206587
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: .
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Ubój trzody chlewnej w linii ubojowej. Uczymy wszystkiego od podstaw. Wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Oferujemy: stabilność zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, organizację czasu pracy zgodnie z przepisami, pracę w przyjaznej atmosferze. Zapewniamy również wyżywienie (ciepły posiłek + firmowe produkty) oraz odzież roboczą. Zapraszamy! Grupa Olewnik to zespół nowoczesnych, uzupełniających się zakładów produkcyjnych, gwarantujących najwyższą jakość produktów przy zastosowaniu najlepszych surowców i sprawdzonych receptur, z wieloletnią tradycją. Dołącz do nas. CV można składać osobiście w siedzibie firmy bądź przesłać na adres e-mail.
      StPr/21/0804
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Praca trzyzmianowa polegająca na załadunku/rozładunku samochodów dostawczych, przygotowywaniu towaru do wysyłki. Uczymy wszystkiego od podstaw. Wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Uprawnienie na wózek będzie dodatkowym atutem. Oferujemy: stabilność zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, organizację czasu pracy zgodnie z przepisami, pracę w przyjaznej atmosferze. Zapewniamy również wyżywienie (ciepły posiłek + firmowe produkty) oraz odzież roboczą. Zapraszamy! Grupa Olewnik to zespół nowoczesnych, uzupełniających się zakładów produkcyjnych, gwarantujących najwyższą jakość produktów przy zastosowaniu najlepszych surowców i sprawdzonych receptur, z wieloletnią tradycją. Dołącz do nas. CV można składać osobiście w siedzibie firmy bądź przesłać na adres e-mail.
      StPr/21/0805
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Skuteczne mycie hal produkcyjnych, magazynowych i opakowań wymiennych. Praca przy środkach chemicznych. Praca trzyzmianowa 4:00-12:00; 12:00-20:00; 20:00-4:00. Uczymy wszystkiego od podstaw. Oferujemy: stabilność zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, organizację czasu pracy zgodnie z przepisami, pracę w przyjaznej atmosferze. Zapewniamy również wyżywienie (ciepły posiłek + firmowe produkty) oraz odzież roboczą. Zapraszamy! Grupa Olewnik to zespół nowoczesnych, uzupełniających się zakładów produkcyjnych, gwarantujących najwyższą jakość produktów przy zastosowaniu najlepszych surowców i sprawdzonych receptur, z wieloletnią tradycją. Dołącz do nas.Spotkanie z przedstawicielem firmy w siedzibie PUP Sierpc, pok.1 w dniu 29.10.2021 o godz. 08:00.
      StPr/21/0802
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      praca przy wykończeniach na budowie, godz. pracy: 07:00-15:00, miejsce wykonywania pracy według zleceń, teren Sierpca i pow. sierpeckiego, osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o zgłaszanie się- Gorzewo 31C
      StPr/21/0799
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      StPr/21/0800

      StPr/21/0801

      zgodnie ze stanowiskiem, miejsce wykonywania pracy teren całego kraju
      StPr/21/0797
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      zgodnie ze stanowiskiem, godz. pracy: 07:00-15:00
      StPr/21/0798

      aktywna sprzedaż, obsługa klienta, plany sprzedażowe, wysokość wynagrodzenia 2800 brutto + premie, miejsce wykonywania pracy Sierpc, osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy
      StPr/21/0795

      obsługa kasy fiskalnej, obsługa działu mięsnego, dbanie o porządek na sali sprzedaży oraz o ekspozycję towarów, godz. pracy: 05:30-23:00, mozliwość premii,osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny 785297120, miejsce wykonywania pracy Market Dino Sierpc(market w budowie)
      StPr/21/0793
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN