Pozostali pracownicy do spraw transportu

Miejsce pracy: Romualda Traugutta 24, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: transport wewnątrz zakładowy pojemników i towarów /pracodawca zainteresowany zatrudnieniem studentów/
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 03.06.2021
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • podstawowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, koniecznie książeczka sanepidowska
      Pracodawca: ZAKŁADY MIĘSNE "OLEWNIK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Romualda Traugutta 24, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Justyna Wiśniewska
      Numer telefonu: 242756931
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: wydanie skierowań przez PUP
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      prace porządkowe na drogach gminnych, godz. pracy 07:15-15:15 i wt. 08:00-16:00
      StPr/21/0557
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      zgodnie ze stanowiskiem, godz. pracy 07:00-15:00
      StPr/21/0560

      prace remontowe i porządkowe na drogach powiatowych i gminnych, godz. pracy 07:00-15:00
      StPr/21/0555

      zgodnie ze stanowiskiem, miejsce wykonywania pracy Sierpc i okolice
      StPr/21/0545

      obsługa koparko ładowarki
      StPr/21/0535

      transport wewnątrz zakładowy pojemników i towarów /pracodawca zainteresowany zatrudnieniem studentów/
      StPr/21/0534

      -Kompletowanie zamówień z magazynu -utrzymanie czystości w miejscu pracy - mile widziane doświadczenie /godziny pracy 06:00-14:00 ;14:00-22:00; 22:00-06:00/
      StPr/21/0513

      - wykonywanie prac magazynowych przy użyciu wózka wysokiego składowania - nadzór i dbałość nad powierzonym mieniem i towarem w magazynie - dbanie o porządek w miejcu pracy /godziny pracy 06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00/
      StPr/21/0514

      - wprowadzanie danych osobowych w programie kadrowo - płacowym -rozliczenie czasu pracy pracownika Centrum Dystrybucyjnego - bieżąca obsługa pracowników magazynu w zakresie kadr i administracji /godziny pracy 06:00-14:00; 14:00-22:00/
      StPr/21/0515

      obszar produkcji: praca przy grilu, frytownicach, tosterach oraz garnirowaniu, uzupełnianie zapasów, przygotowywanie produktów (np. kanapek, sałatek, deserów) i półproduktów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń; obszar sprzedaży: przygotowywanie deserów oraz napojów zimnych i gorących, obsługa kasy związana z odpowiedzialnością za mienie powierzone na tym stanowisku z obowiązkiem zwrotu albo wyliczenia się, przyjmowanie, zestawianie i wydawanie zamówień, uzupełnianie zapasów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń; prace magazynowe oraz prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji oraz dostawy na obszar kuchni i serwisu; sala restauracyjna: prace porządkowe, utrzymywanie w czystości pomieszczeń
      StPr/21/0406