PRACOWNIK RESTAURACJI

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 34, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: obszar produkcji: praca przy grilu, frytownicach, tosterach oraz garnirowaniu, uzupełnianie zapasów, przygotowywanie produktów (np. kanapek, sałatek, deserów) i półproduktów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń; obszar sprzedaży: przygotowywanie deserów oraz napojów zimnych i gorących, obsługa kasy związana z odpowiedzialnością za mienie powierzone na tym stanowisku z obowiązkiem zwrotu albo wyliczenia się, przyjmowanie, zestawianie i wydawanie zamówień, uzupełnianie zapasów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń; prace magazynowe oraz prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji oraz dostawy na obszar kuchni i serwisu; sala restauracyjna: prace porządkowe, utrzymywanie w czystości pomieszczeń
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.25
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 21.05.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: DAKAT Teresa Dróżdż
    Adres: Szeroka 21, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: NATALIA SPIRINA
    Numer telefonu: 515727653
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    prace porządkowe na drogach gminnych, godz. pracy 07:15-15:15 i wt. 08:00-16:00
    StPr/21/0557
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    zgodnie ze stanowiskiem, godz. pracy 07:00-15:00
    StPr/21/0560

    prace remontowe i porządkowe na drogach powiatowych i gminnych, godz. pracy 07:00-15:00
    StPr/21/0555

    zgodnie ze stanowiskiem, miejsce wykonywania pracy Sierpc i okolice
    StPr/21/0545

    obsługa koparko ładowarki
    StPr/21/0535

    transport wewnątrz zakładowy pojemników i towarów /pracodawca zainteresowany zatrudnieniem studentów/
    StPr/21/0534

    -Kompletowanie zamówień z magazynu -utrzymanie czystości w miejscu pracy - mile widziane doświadczenie /godziny pracy 06:00-14:00 ;14:00-22:00; 22:00-06:00/
    StPr/21/0513

    - wykonywanie prac magazynowych przy użyciu wózka wysokiego składowania - nadzór i dbałość nad powierzonym mieniem i towarem w magazynie - dbanie o porządek w miejcu pracy /godziny pracy 06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00/
    StPr/21/0514

    - wprowadzanie danych osobowych w programie kadrowo - płacowym -rozliczenie czasu pracy pracownika Centrum Dystrybucyjnego - bieżąca obsługa pracowników magazynu w zakresie kadr i administracji /godziny pracy 06:00-14:00; 14:00-22:00/
    StPr/21/0515

    obszar produkcji: praca przy grilu, frytownicach, tosterach oraz garnirowaniu, uzupełnianie zapasów, przygotowywanie produktów (np. kanapek, sałatek, deserów) i półproduktów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń; obszar sprzedaży: przygotowywanie deserów oraz napojów zimnych i gorących, obsługa kasy związana z odpowiedzialnością za mienie powierzone na tym stanowisku z obowiązkiem zwrotu albo wyliczenia się, przyjmowanie, zestawianie i wydawanie zamówień, uzupełnianie zapasów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń; prace magazynowe oraz prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji oraz dostawy na obszar kuchni i serwisu; sala restauracyjna: prace porządkowe, utrzymywanie w czystości pomieszczeń
    StPr/21/0406