Doradca klienta

Miejsce pracy: 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: obsługa klientów Spółki-odbiór rat, sprzedaż pożyczek oraz ubezpieczeń, podpisywanie umów z nowymi Klientami, wymiar czasu pracy zadaniowy-średnio 13 godzin w tygodniu, wysokość wynagrodzenia od 1200 zł i powyżej w zależności od wyników pracy, infolinia rekrutacyjna 600400384 9, strona internetowa www.kariera-provident.pl, miejsce wykonywania pracy Sierpc, Zawidz Kościelny
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 15.04.2021
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie zawodowe mile widziane w obsłudze Klienta
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PROVIDENT POLSKA S.A.
      Adres: Inflancka 4A, 00-189 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Piotr Sokołowski
      Numer telefonu: 600400070
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: .
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu: 09:00-17:00
      StPr/21/0373
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      StPr/21/0374

      zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu: 07:00-15:00
      StPr/21/0367

      StPr/21/0368

      zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu: 07:30-15:05
      StPr/21/0369

      zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu: 08:00-16:00
      StPr/21/0370

      zgodnie ze stanowiskiem, godz. pracy: 07:30-15:05, wysokość wynagrodzenia 3100 zł brutto- okres próbny, po okresie próbnym od 5000 zł brutto, osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny 242758501
      StPr/21/0364
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      organizacja tras kierowców, godz. pracy: 08:00-16:00
      StPr/21/0356
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      obsługa klienta, sprzedaż produktów bankowych, godz. pracy: 09:00-13:00 później 09:00-17:00, wynagrodzenie 1400 zł brutto-1/2 etatu przez okres próbny później 2800 zł brutto
      StPr/21/0339

      StPr/21/0333