Fizjoterapeuta

Miejsce pracy: 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: rehabilitacja wykonywana w domu pacjenta
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.09.2020
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Magda Siemianowska
      Adres: Antoniego "Torfa" Załęskiego 8B/24, 06-500 Mława, powiat: mławski, woj: mazowiec
      Osoba do kontaktu: Magda Siemianowska
      Numer telefonu: 503464727
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: .
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      prace związane z myciem autocystrn z zewnątrz i wewnątrz, obsługa klienta, utrzymanie porządku na terenie myjni samochodowej oraz wokół niej, godz. pracy: 08:00-16:00 i 14:00-22:00
      StPr/20/0557
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      rehabilitacja wykonywana w domu pacjenta
      StPr/20/0545
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Praca na stanowisku fizjoterapeuty. Praca z pacjentem. Fizykoterapia.
      StPr/20/0676