Przedstawiciel handlowy

Nr oferty: StPr/20/1274Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Miejsce pracy: 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Sprzedaż kotłów na eko-groszek, Praca na terenie Sierpc - Płock - Płońsk Wynagrodzenie podstawowe + premia sprzedażowa Kontakt telefoniczny 794-536-296, e-mail: [email protected]
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.07.2020
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, brak
      Pracodawca: PPHU ZENMAR S.C. Kobylnicki Zbigniew, Kobylnicka Danuta
      Adres: Portowców 35, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Zbigniew Kobylnicki
      Numer telefonu: 794-536-296
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: -CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu: 09:00-17:00
      StPr/20/0437
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

      zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu: 11:00-19:00
      StPr/20/0428

      StPr/20/0429

      zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu:07:00-15:00
      StPr/20/0431

      zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu: 07:00-15:00
      StPr/20/0432

      StPr/20/0433

      StPr/20/0434

      rozbiór mięsa, wykrawanie półtusz wieprzowych zgodnie z procesem technologicznym, godz. pracy: 06:00-14:00 oraz 14:00-22:00
      StPr/20/0427
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Rozbiór mięs na części.
      StPr/20/0646

      zgodnie ze stanowiskiem, umowa na okres próbny 1 m-c, kolejna umowa na czas nieokreślony , godz. pracy: 08:00-16:00.
      StPr/20/0426