KIEROWNIK ODDZIAŁU

Miejsce pracy: Piastowska 3, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: jest to stanowisko kierownicze więc przede wszystkim zarządzanie biurem oddziału oraz zespołem ludzi. Pozyskiwanie klientów oraz sprzedaż umów ubezpieczeń. Rozwijanie biura oddziału, kontrola podległych pracowników. Rozwijanie sieci sprzedaży agencyjnej na swoim terenie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.07.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), brak
    Uprawnienia:
    • Biegła obsługa komputera z obsługą internetu
    • prawo jazdy kat B
    • Administracja biurowa z obsługą komputera
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 1] : umiejętności zarządcze, dobry kontakt z klientem, umiejętnośc nawiązywania kontaktów [Inne] : staż pracy w ubezpieczeniach majątkowych, znajomość zagadnień z dziedziny ubezpieczeń majątkowych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"
      Adres: Raabego 13, 02-793 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: JANUSZ SOWIŃSKI
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: .
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      montaż i prefabrykacja rurociągów( praca w grupie ukraińskojęzycznej), godz. pracy: 07:00-15:00, miejsce wykonywania pracy Sierpc oraz teren całego kraju według zleceń pracodawcy.
      StPr/20/0416
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      prace porządkowe na budowie, przygotowywanie materiałów budowlanych, proste prace remontowo-budowlane, współpraca z grupą posługującą się językiem rosyjskim, godz pracy 08:00-16:00, miejsce wykonywania pracy siedziba firmy oraz teren kraju według zleceń pracodawcy
      StPr/20/0413

      Sprzedaż kotłów na eko-groszek, Praca na terenie Sierpc - Płock - Płońsk Wynagrodzenie podstawowe + premia sprzedażowa Kontakt telefoniczny 794-536-296, e-mail: [email protected]
      StPr/20/1116
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      jest to stanowisko kierownicze więc przede wszystkim zarządzanie biurem oddziału oraz zespołem ludzi. Pozyskiwanie klientów oraz sprzedaż umów ubezpieczeń. Rozwijanie biura oddziału, kontrola podległych pracowników. Rozwijanie sieci sprzedaży agencyjnej na swoim terenie.
      StPr/20/0377
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      obróbka, przygotowanie i montaż elementów ze szkła, godz. pracy: 09:00-17:00
      StPr/20/0329
      wynagrodzenie od od 3 950 PLN