Handlowiec(stacjonarny/mobilny)

Miejsce pracy: Wróblewskiego 2, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem pracy, wymiar czasu pracy 07:00-15:00, osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny 504298536
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 05.02.2020
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie zawodowe, techniczne
      Wymagania dodatkowe
      • Znajomość programu Auto CAD
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziana znajomość języka angielskiego
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: GMN TECHMET Sp. z o.o.
        Adres: Wróblewskiego 2, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Radosław Pałyga
        Numer telefonu: 504298536
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: .
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        prace związane z myciem autocysterny z zewnątrz i wewnątrz, obsługą klienta, utrzymaniem porządku na terenie myjni samochodowej oraz wokół niej, godz. pracy: 08:00-16:00 i 14:00-22:00
        StPr/20/0178
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        wykonywanie prac budowlanych i wykończeniowych wewnątrz i na zewnątrz budynków, godz. pracy: 07:00-15:00
        StPr/20/0176

        StPr/20/0218
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        obsługa magla, obsługa maszyn piorących, wymiar czasu pracy: 20 godzin tygodniowo- 06:00-10:00 i 14:00-18:00, wysokość wynagrodzenia 17 zł brutto/h
        StPr/20/0161
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        zgodnie ze stanowiskiem pracy, wymiar czasu pracy 07:00-15:00, osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny 504298536
        StPr/20/0141

        organizacja pracy na budowie, sporządzanie kosztorysów, analiza dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznej, wymiar czasu pracy 08:00-16:00, miejsce wykonywania pracy Sierpc, ul. Świętokrzyska
        StPr/20/0092
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        zgodnie ze stanowiskiem pracy / godziny pracy 06:00-17:00/
        StPr/20/0018