Kosmetyczka

Miejsce pracy: Narutowicza 21A lok.3, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem pracy, godz. pracy: 09:00-17:00 pn-pt oraz w soboty 08:00-14:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 24.10.2019
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, inne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: STUDIO URODY PERŁA ANNA KURTA-WĄSOWSKA
    Adres: Narutowicza 21A lok.3, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Anna Kurta-Wąsowska
    Numer telefonu: 604834813
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: wydanie skierowań przez PUP
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    obsługa klienta, wykonywanie kebabów, sosów, kontakt z przedstawicielami Afganistanu, godz. pracy: 09:00-17:00
    StPr/19/0813
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    - Omówienie z klientem jego potrzeb i oczekiwań, poznanie jego preferencji; - Wywiad kosmetyczny- diagnoza stanu skóry- dobranie profesjonalnej pielęgnacji - Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i spe
    StPr/19/1216
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    drobne naprawy, godz. pracy: 07:00-15:00, miejsce wykonywania pracy siedziba firmy oraz teren Sierpca
    StPr/19/0810

    dowóz butli gazowych do klienta, godz. pracy: 07:00-14:00 i 14:00-21:00, miejsce wykonywania pracy teren miasta Sierpc, osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny 512383444
    StPr/19/0807
    wynagrodzenie od od 3 493 PLN

    mycie zewnętrzne i wewnętrzne cystern, wysokość wynagrodzenia 2250 zł brutto plus dodatki
    StPr/19/0802

    pozyskiwanie klientów i przedstawianie ofert ubezpieczeniowych firmy, miejsce wykonywania pracy Sierpc i powiat sierpecki, oferta pracy pod własną działalność gospodarczą
    StPr/19/0785

    zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu: 07:30- 15:30
    StPr/19/0730
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    zgodnie ze stanowiskiem pracy, godz. pracy: 09:00-17:00 pn-pt oraz w soboty 08:00-14:00
    StPr/19/0701