Kierowca samochodu dostawczego

Miejsce pracy: Dworcowa 50B, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: wykonywanie zleceń transportowych, współpraca z grupą ukraińskojęzyczną, miejsce wykonywania pracy siedziba firmy oraz teren kraju i UE wg zleceń pracodawcy, godz. pracy 08:00-16:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.10.2019
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: biegła znajomość języka ukraińskiego
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "WOJTRANS" Wojciech Lipiński
    Adres: Dworcowa 50B, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Edyta Poczwardowska
    Numer telefonu: 600319519
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: .
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    zgodnie ze stanowiskiem pracy /godz od 06:00-15:00/ umiejetność szycia min 2 lata doświadczenia
    StPr/19/0692
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    obsługa klienta, godz. pracy: 08:00-16:00, kandydaci zgłaszają się po uprzednim kontakcie telefonicznym z pracodawcą
    StPr/19/0691

    doradztwo i sprzedaż ubezpieczeń
    StPr/19/1230

    zgodnie ze stanowiskiem, godz. pracy: 10:00-18:00
    StPr/19/0687

    wykonywanie zleceń transportowych, współpraca z grupą ukraińskojęzyczną, miejsce wykonywania pracy siedziba firmy oraz teren kraju i UE wg zleceń pracodawcy, godz. pracy 08:00-16:00
    StPr/19/0685

    obsługa pacjentów, składanie zamówień, przyjmowanie dostaw, wykonywanie leków recepturowych
    StPr/19/0684
    wynagrodzenie od od 4 200 PLN