Pracownik serwisowy

Miejsce pracy: Płocka 24L, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: mechanik urządzeń spalinowych STIHL i elektronarzędzi BOSCH
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 11.07.2019
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne
    Pracodawca: Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy KOZŁOWSCY Krzysztof Kozłowski
    Adres: Płocka 24L, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Krzysztof Kozłowski
    Numer telefonu: 242751112
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: wydanie skierowań przez PUP
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    zgodnie ze stanowiskiem pracy
    StPr/19/0590
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    mechanik urządzeń spalinowych STIHL i elektronarzędzi BOSCH
    StPr/19/0578

    zgodnie z programem stażu
    StPr/19/0488
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    zgodnie ze stanowiskiem pracy, godz. pracy 10:00-16:00, 16:00-22:00
    StPr/19/0566

    zgodnie ze stanowiskiem pracy /wykonywanie dań sushi/ godz pracy 12-20 , doswiadczenie zawodowe z gastronomia i robieniem sushi
    StPr/19/0554

    mycie samochodów ciężarowych, umowa na okres próbny, kolejna na czas określony, kandydaci zgłasząją się po uprzednim kontakcie telefonicznym z przedstawicielem pracodawcy
    StPr/19/0538

    szklenie oraz oprawa obrazów, szlifowanie, fazowanie oraz dokonywanie pomiarów, przygotowywanie szkła, montaż, dostarczanie do klientów, godz. pracy 08:00-16:00
    StPr/19/0517
    wynagrodzenie od od 2 950 PLN