Hydraulik siłowy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: montaz, naprawa, konserwacja urzadzeń hydrauliki siłowej godziny pracy 8-16
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.07.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, mechaniczne
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Witosa 2, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Marzena Wierzchowska
      Numer telefonu: 242754112 w. 103
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: wydanie skierowań przez PUP
      mycie samochodów ciężarowych, umowa na okres próbny, kolejna na czas określony, kandydaci zgłasząją się po uprzednim kontakcie telefonicznym z przedstawicielem pracodawcy
      StPr/19/0538
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      przygotowanie miejsc pracy, obieranie, krojenie, szatkowanie, utrzymanie czystości w kuchni, czyszczenie sprzętu kuchennego, powierzchni, stołów, podłóg
      StPr/19/0539

      mycie centralne hal produkcyjnych, godz. pracy 15:00-23:00, wysokość wynagrodzenia 2250 zł brutto + premia
      StPr/19/0534

      urabianie zaprawy betonowej, podawanie materiałów budowlanych, pomaganie przy robieniu szalunków i zbrojenia
      StPr/19/0529

      przygotowanie kosmetyków, edycja etykiet w języku ukraińskim, zapoznanie i wdrożenie instrukcji w języku ukraińskim, praca na produkcji, kontrola jakości w języku ukraińskim
      StPr/19/0530
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      montaż, naprawa konserwacja urządzeń elektronicznych godziny pracy 8-16
      StPr/19/0521
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      naprawa instalacji elektrycznych wymiana i regeneracja podzespołów, naprawa maszyn godz pracy 8-16
      StPr/19/0522

      montaz, naprawa, konserwacja urzadzeń hydrauliki siłowej godziny pracy 8-16
      StPr/19/0523

      naprawa i konserwacja maszyn, regulowanie, kontrolowanie maszyn po naprawach godziny pracy 8-16
      StPr/19/0524
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      konserwacja i naprawa maszyn komunalnych, wymiana i regeneracja podzespołów, sporzadzanie dokumentacji serwisowej godziny pracy 8-16
      StPr/19/0525