Pracownik fizyczny(w terenie)

Miejsce pracy: 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: prace gospodarcze w terenie, teren powiatu sierpeckiego wzdłuż drogi krajowej 10, kontakt telefoniczny z pracodawcą 509010014
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 05.06.2019
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane prawo jazdy kat. B
    Pracodawca: M BUSINESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: Wyszogrodzka 6 lok. 92, 03-337 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowiecki
    Osoba do kontaktu: Piotr Witasik
    Numer telefonu: 509010014
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: wydanie skierowań przez PUP
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    mycie samochodów ciężarowych, umowa na okres próbny, kolejna na czas określony, kandydaci zgłasząją się po uprzednim kontakcie telefonicznym z przedstawicielem pracodawcy
    StPr/19/0538
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    przygotowanie miejsc pracy, obieranie, krojenie, szatkowanie, utrzymanie czystości w kuchni, czyszczenie sprzętu kuchennego, powierzchni, stołów, podłóg
    StPr/19/0539

    mycie centralne hal produkcyjnych, godz. pracy 15:00-23:00, wysokość wynagrodzenia 2250 zł brutto + premia
    StPr/19/0534

    urabianie zaprawy betonowej, podawanie materiałów budowlanych, pomaganie przy robieniu szalunków i zbrojenia
    StPr/19/0529

    przygotowanie kosmetyków, edycja etykiet w języku ukraińskim, zapoznanie i wdrożenie instrukcji w języku ukraińskim, praca na produkcji, kontrola jakości w języku ukraińskim
    StPr/19/0530
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    montaż, naprawa konserwacja urządzeń elektronicznych godziny pracy 8-16
    StPr/19/0521
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    naprawa instalacji elektrycznych wymiana i regeneracja podzespołów, naprawa maszyn godz pracy 8-16
    StPr/19/0522

    montaz, naprawa, konserwacja urzadzeń hydrauliki siłowej godziny pracy 8-16
    StPr/19/0523

    naprawa i konserwacja maszyn, regulowanie, kontrolowanie maszyn po naprawach godziny pracy 8-16
    StPr/19/0524
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    konserwacja i naprawa maszyn komunalnych, wymiana i regeneracja podzespołów, sporzadzanie dokumentacji serwisowej godziny pracy 8-16
    StPr/19/0525