Szklarz

Miejsce pracy: Płocka 35, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: szklenie oraz oprawa obrazów, szlifowanie, fazowanie oraz dokonywanie pomiarów, przygotowywanie szkła, montaż, dostarczanie do klientów, godz. pracy 08:00-16:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 05.06.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: kurs prawa jazdy kat. B
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Zakład Szklarski Dariusz Łyziński
    Adres: Płocka 35, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Dariusz Łyziński
    Numer telefonu: 242753950
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: wydanie skierowań przez PUP
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Zgodnie ze stanowiskiem pracy
    StPr/19/0781
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    naprawa pojazdów ciężarowych /mile widziane doswiadczenie zawodowe znajomość naprawy pojazdów samochodowych godz pracy 8-16 i 14-22/
    StPr/19/0654

    zdejmowanie izolacjii z rur i prace prządkowe /godziny pracy 8-16 stawka od 15,00 do 20,00 mile widzianu studenci, praca na terenie Sierpca i okolic/
    StPr/19/0655

    Układanie rur w wykopie, zageszczenie terenu niwelacja prace porządkowe. Mile widziana obsługa zagęszczarki, obsługa niwelatora.
    StPr/19/0653
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    koordynacja pracy pracowników firmy, organizowanie i planowanie codziennej pracy pracowników we wszystkich placówkach, motywowanie obcojęzycznych pracowników firmy, bezpośredni kontakt z właścicielem
    StPr/19/0652
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    przyjmowanie towaru na magazyn, kontrola terminów przydatności towaru do spożycia, przenoszenie towaru, godz. pracy: 06:00-14:00 i 14:00-22:00, wysokość wynagrodzenia 15 zł brutto/h
    StPr/19/0649
    wynagrodzenie od od 15 PLN

    zgodnie ze stanowiskiem pracy, godz. pracy: 06:00-14:00 i 14:00-22:00
    StPr/19/0641

    sprzedaż odzieży, godz. pracy do uzgodnienia
    StPr/19/0618

    zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu: 09:00-17:00
    StPr/19/0614
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    Obsługa gości restauracji. Praca w Sierpcu w systemie dwuzmianowym w godz. 6-23.
    StPr/19/0911