Kierownik sklepu

Miejsce pracy: 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: sprzedaż, dbałość o ekspozycję, godz. pracy: 09:00-21:00, dwie zmiany, spotkanie z przedstawicielem firmy odbędzie się 27.01.2022 od godz. 12:00 w siedzibie PUP Sierpc.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.02.2022
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pracodawca: "EURO - NET" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Karolina Kostecka
    Numer telefonu: 571411130
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: wydanie skierowań przez PUP
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście
    sprzatanie pomieszczeń biurowych, godz. pracy: 15:00-19:00
    StPr/22/0101
    wynagrodzenie od od 1 505 PLN

    zgodnie ze stanowiskiem, wysokość wynagrodzenia 19,70 zł brutto/h
    StPr/22/0102
    wynagrodzenie od od 19,7 PLN

    Praca jednozmianowa polegająca poubojowej obróbce półtusz wieprzowych. Uczymy wszystkiego od podstaw. Wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Oferujemy: stabilność zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, organizację czasu pracy zgodnie z przepisami, pracę w przyjaznej atmosferze. Zapewniamy również wyżywienie (ciepły posiłek, firmowe produkty) oraz odzież roboczą. Zapraszamy! Grupa Olewnik to zespół nowoczesnych, uzupełniających się zakładów produkcyjnych, gwarantujących najwyższą jakość produktów przy zastosowaniu najlepszych surowców i sprawdzonych receptur, z wieloletnią tradycją. Dołącz do nas. CV można składać osobiście w siedzibie firmy bądź przesłać na adres e-mail. Odpowiemy tylko na wybrane oferty.
    StPr/22/0096
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Praca dwuzmianowa polegająca dzieleniu, klasyfikowaniu półtusz wieprzowych. Praca w linii produkcyjnej. Uczymy wszystkiego od podstaw. Wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Oferujemy: stabilność zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, organizację czasu pracy zgodnie z przepisami, pracę w przyjaznej atmosferze. Zapewniamy również wyżywienie (ciepły posiłek, firmowe produkty) oraz odzież roboczą. Zapraszamy! Grupa Olewnik to zespół nowoczesnych, uzupełniających się zakładów produkcyjnych, gwarantujących najwyższą jakość produktów przy zastosowaniu najlepszych surowców i sprawdzonych receptur, z wieloletnią tradycją. Dołącz do nas. CV można składać osobiście w siedzibie firmy bądź przesłać na adres e-mail. Odpowiemy tylko na wybrane oferty.
    StPr/22/0097

    Praca trzyzmianowa polegająca na załadunku/rozładunku samochodów dostawczych, przygotowywaniu towaru do wysyłki. Uczymy wszystkiego od podstaw. Wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Uprawnienie na wózek będzie dodatkowym atutem. Oferujemy: stabilność zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, organizację czasu pracy zgodnie z przepisami, pracę w przyjaznej atmosferze. Zapewniamy również wyżywienie (ciepły posiłek + firmowe produkty) oraz odzież roboczą. Zapraszamy! Grupa Olewnik to zespół nowoczesnych, uzupełniających się zakładów produkcyjnych, gwarantujących najwyższą jakość produktów przy zastosowaniu najlepszych surowców i sprawdzonych receptur, z wieloletnią tradycją. Dołącz do nas. CV można składać osobiście w siedzibie firmy bądź przesłać na adres e-mail. Odpowiemy
    StPr/22/0098

    przyjmowanie brudnego prania, obsługa maszyn pralniczych, klientów itp. /godziny pracy 08:00-16:00/
    StPr/22/0080

    zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu: 09:00-17:00
    StPr/22/0060
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu: 12:00-20:00
    StPr/22/0061

    sprzedaż, dbałość o ekspozycję, godz. pracy: 09:00-21:00, dwie zmiany, spotkanie z przedstawicielem firmy odbędzie się 27.01.2022 od godz. 12:00 w siedzibie PUP Sierpc.
    StPr/22/0045
    wynagrodzenie od od 4 800 PLN

    StPr/22/0046