Zamknij

Kierowca C+ E

Miejsce pracy: Stanisława Staszica 95, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: załadunek i rozładunek towaru, dbanie o powierzone mienie, godz. pracy: 07:00-15:00, miejsce wykonywania pracy teren całego kraju
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 26.03.2024
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C + E
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • podstawowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe, wymagana karta kierowcy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: USŁUGI TRANSPORTOWE KAMIL ŁYCZKOWSKI
      Adres: Stanisława Staszica 95, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Kamil Łyczkowski
      Numer telefonu: 508723106
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: wydanie skierowań przez PUP
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      zgodnie ze stanowiskiem pracy, godz. pracy: 10:00-22:00
      StPr/24/0390
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      zgodnie ze stanowiskiem pracy, godz. pracy: 06:00-14:00 i 14:00-20:00
      StPr/24/0391

      StPr/24/0392

      zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu: 08:00-16:00
      StPr/24/0386
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      zgodnie z programem stażu /godziny odbywania stażu od 08:00-16:00/
      StPr/24/0375

      StPr/24/0376

      StPr/24/0377

      StPr/24/0383

      obsługa formierki pierogów, godz. pracy: 07:00-15:00
      StPr/24/0361

      zgodnie z programem stażu /godziny odbywania stażu od 10:00-18:00/
      StPr/24/0349