Pracownik produkcji

Nr oferty: StPr/22/1199Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: Traugutta 24, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Poszukujemy osób na stanowisko pracownik produkcji w działach magazyn mięsa, pracownik linii ubojowej (bez czynności uśmiercania zwierząt), pracownik rozbioru mięsa. Uczymy wszystkiego od podstaw. Zapewniamy całodzienne wyżywienie, przyjazną atmosferę współpracy, możliwość rozwoju zawodowego, motywacyjny system wynagradzania. Wynagrodzenie ustalamy indywidualnie uwzględniając kwalifikacje i umiejętności zawodowe kandydatów. Zapraszamy do kontaktu. Wymaganie niezbędne to aktualne badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych (tzw. książeczka sanepid.)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 26.09.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Zakłady Mięsne "Olewnik" Sp. z o.o.
    Adres: Traugutta 24, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Justyna Gajewska-Wiśniewska
    Numer telefonu: 242756931
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    obsługa wózka widłowego, godz. pracy: 08:00-16:00
    StPr/22/0878
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    prace związane z przygotowaniem, pieczeniem oraz gotowaniem posiłków, godz. pracy: 08:00-16:00
    StPr/22/0881

    zgodnie ze stanowiskiem oraz doradztwo w zakresie ogrodnictwa i częściowo rolnictwa, godz. pracy: 08:00-16:00
    StPr/22/0862

    Poszukujemy osób na stanowisko pracownik produkcji w działach magazyn mięsa, pracownik linii ubojowej (bez czynności uśmiercania zwierząt), pracownik rozbioru mięsa. Uczymy wszystkiego od podstaw. Zapewniamy całodzienne wyżywienie, przyjazną atmosferę współpracy, możliwość rozwoju zawodowego, motywacyjny system wynagradzania. Wynagrodzenie ustalamy indywidualnie uwzględniając kwalifikacje i umiejętności zawodowe kandydatów. Zapraszamy do kontaktu. Wymaganie niezbędne to aktualne badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych (tzw. książeczka sanepid.)
    StPr/22/1199

    Załadunek ozładunek samochodów dostawczych, właściwa rotacja towarów magazynowych. Praca trzyzmianowa. Zapewniamy całodzienne wyżywienie. Uczymy od podstaw. Wynagrodzenie ustalamy indywidualnie podczas rozmowy rekrutacyjnej uwzględniając kwalifikacje i doświadczenie zawodowe kandydata.
    StPr/22/0785
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Praca polegająca na poubojowej obróbce półtusz wieprzowych w linii produkcyjnej (bez czynności uboju zwierząt). Zapewniamy całodzienne wyżywienia. Uczymy od podstaw. Wynagrodzenie ustalane indywidualnie podczas rozmowy rekrutacyjnej, z uwzględnieniem kwalifikacji zawodowych i umiejętności kandydata.
    StPr/22/0786
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych w domu pacjenta
    StPr/22/0773
    wynagrodzenie od od 7 000 PLN

    zgodnie ze stanowiskiem, godz. pracy: 06:00-14:00
    StPr/22/0771

    murowanie ścian konstrukcyjnych i działowych z pustaków z betonu komórkowego, z silki, porothermu, bloczka betonowego, godz. pracy: 07:00-15:00, osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny
    StPr/22/0715
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    szalowanie ław, stóp, ścian, słupów, stropów, podciagów żelbetowych, wylewanie betonu, wibrowanie betonu, godz. pracy: 07:00-15:00, osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny
    StPr/22/0716