Przedstawiciel handlowy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: prace związane z pozyskiwaniem klientów detalicznych i hurtowych, organizacja akcji promocyjnych, utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami, godz. pracy: 09:00-17:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Witosa 2, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Beata Joniak
      Numer telefonu: 242754112 w. 104
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: wydanie skierowań przez PUP
      prace związane z pozyskiwaniem klientów detalicznych i hurtowych, organizacja akcji promocyjnych, utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami, godz. pracy: 09:00-17:00
      StPr/22/0591
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu: 07:00-15:00
      StPr/22/0580
      wynagrodzenie od 1 565 PLN

      utrzymanie terenów zewnętrznych w czystości, trzy zmiany, wysokość wynagrodzenia 19,70/h brutto
      StPr/22/0582
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      Obsługa maszyny produkującej siatkę /godziny pracy od 07:00-15:00/
      StPr/22/0577

      zgodnie z programem stażu /godziny odbywania stażu od 10:00-18:00/
      StPr/22/0525

      zgodnie z programem stażu /godziny odbywania od 07:00-15:00/
      StPr/22/0526

      zgodnie ze stanowiskiem, godz. pracy : 07:00-15:00
      StPr/22/0530

      zgodnie z programem stażu /godziny odbywania stażu od 13:00-21:00/
      StPr/22/0533

      zgodnie ze stanowiskiem pracy, godz. pracy: 07:00-15:00, miejsce wykonywania pracy Sierpc, ul. Kościuszki 15 oraz teren całego kraju, wysokość weynagrodzemia 3010 zł brutto + premia
      StPr/22/0498

      zgodnie ze stanowiskiem pracy, godz. pracy: 07:00-15:00, miejsce wykonywania pracy Sierpc, ul. Kościuszki 15 oraz teren całego kraju, wysokośc wynagrodzenia 3010 zl brutto + premia
      StPr/22/0499