Zamknij
REKLAMA

Nasz-Gabinet

Generała Hallera 9/6, 53-203 Wrocław
+48 519 775 225

O nas

Nasz-Gabinet to ośrodek, który zajmuje się kompleksowym leczeniem alkoholizmu.
W ofercie ośrodka znaleźć można dwie pozycje ? detoks alkoholowy oraz esperal. Połączenie tych dwóch elementów daje szansę alkoholikowi na lepsze, trzeźwe jutro.

Esperal uważany jest za skuteczny sposób leczenia alkoholizmu. Jego działanie jest proste ? zniechęcić do picia. Przepicie esperalu skutkuje wystąpieniem szeregu skutków ubocznych, które odczuwane są ze zdwojoną siłą przez pacjenta. Skutki zapicia to między innymi bardzo silne bóle całego ciała, wymioty, biegunka i zawroty głowy.

Detoks alkoholowy to proces, który polega na usunięciu z organizmu wszystkich toksyn, które powstały na skutek długotrwałego picia. Nagłe odstawienie alkoholu może skończyć się dla pacjenta bardzo źle, dlatego detoks jest zalecany każdemu, kto chce rozpocząć trzeźwe życie. Organizm przyzwyczaja się do funkcjonowania pod wpływem alkoholu, więc po jego odstawieniu może dostać szoku ? pacjent odczuwa wtedy silne bóle i mdłości. Najgorszym jednak skutkiem ubocznym niekontrolowanego odstawienia jest zapaść alkoholowa, która może skutkować nawet śmiercią.


Nasz Gabinet posiada oddziały w 11 miastach Polski, dlatego też oferta ośrodka dotyczy mieszkańców całego kraju.