Zamknij
REKLAMA

Muzyczny Sierpc 2022

23.53, 30.12.2022 . Aktualizacja: 15.49, 06.01.2023
Skomentuj Fot. Arkadiusz Kożuchowski
REKLAMA

 

 

W tym roku ukazała się kolejna płyta Sierpeckiej Sceny Muzycznej — Muzyczny Sierpc 2022 vol.2. Jej promocją był wielki koncert z udziałem wykonawców - ponad dwie godziny wspaniałej muzycznej uczty.

 

W sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu zaprezentowało się czternastu artystów reprezentujących różne muzyczne style. The Presya, We Play Blues, Balonnowy, mo.raw, Kinga Rutkowska, DZC, Transtime, Filip Kwiatkowski, BM Project, Andrzej Wojciechowski, Natalia Zalewska, Blade Gain, Nawia, Nigdy nie mów nigdy oczarowali publiczność.

— Bardzo dziękuję absolutnie wszystkim, którzy pomogli mi w jakikolwiek sposób w organizacji koncertu. Jednak najbardziej chciałbym podziękować artystom, którzy wystąpili na scenie. Dzięki wam nasze miasteczko stało się choć przez chwilę muzyczną stolicą Polski. Wiem na pewno, że inicjatywa nagrania i wydania płyty Muzyczny Sierpc, oparta na scaleniu i rozbudzeniu środowiska muzycznego, jest jedyna w skali całego kraju. Pomimo wielu prób niszczenia tej naszej małej muzycznej ojczyzny, jak widać przetrwaliśmy i mamy się dobrze, a licznie zgromadzona publiczność jest tego najlepszym dowodem. (Jak powiedział kiedyś Marek Raduli — „chcesz zobaczyć, ilu masz prawdziwych fanów/przyjaciół? Zrób koncert za bilety"). Mam nadzieję, że przychylność władz naszego miasta i zaufanie burmistrza Jarosława Perzyńskiego nie skończy się jutro. A Sierpecka Scena Muzyczna będzie się rozwijać i przysparzać miastu muzycznego rozgłosu, zarówno w regionie, Polsce, jak i za granicą. Dziękuję z całego serca, spełniliście moje kolejne marzenie... „Jest taka muzyka, którą tylko oddech zna... muzyka, nutami drżących ciał pisana” — podsumował Andrzej Kamiński.

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%