Zamknij
REKLAMA

Indeksy dla sierpeckich licealistów

14:12, 21.06.2022 | .
Skomentuj fot. LO Sierpc
REKLAMA

 

 

Bardzo dobrze spisali się tegoroczni maturzyści Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu podczas VI edycji Konkursu Matematycznego „CONTINUUM”, organizowanego przez Politechnikę Warszawską Filię w Płocku i Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza.

 

Amelia Nadratowska została laureatką. Za zajęcie pierwszego miejsca otrzymała nagrodę Prorektora Politechniki Warszawskiej oraz uzyskała prawo do podjęcia studiów stacjonarnych poza procedurą kwalifikacyjną na wybrane kierunki studiów prowadzone na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Warto dodać, że jest to drugi indeks Amelii. Licealistka została też laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Wygraj indeks” i uzyskała prawo do podjęcia studiów stacjonarnych na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej (kierunek: matematyka, na zasadach preferencyjnych).

Ponadto finalistami VI edycji Konkursu Matematycznego „CONTINUUM” zostali Marcin Wojciechowski i Mateusz Rzeszotarski, którzy uzyskali prawo do podjęcia studiów stacjonarnych na wybranym przez siebie kierunku studiów prowadzonym na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii lub Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku.

fot. LO Sierpc

Licealiści przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem Beaty Zdrojewskiej.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%