Zamknij
REKLAMA

Nowa kaplica w klasztorze

07:20, 24.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

 

 

W bocznym wejściu do Sanktuarium Matki Bożej Sierpeckiej Pani Niezawodnej Nadziei powstało miejsce adoracji Najświętszego Sakramentu.

 

W niedzielę, 24 kwietnia 2022 r., podczas mszy świętej biskup ks. Roman Marcinkowski poświęcił kaplicę adoracji Najświętszego Sakramentu w sierpeckim klasztorze. Znajduje się ona w bocznym wejściu do kościoła.

— Z radością zgromadziliśmy się w niedzielę Miłosierdzia Bożego na poświęcenie tej kaplicy, w której będzie podjęta codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Ze skupieniem bierzmy udział w tym obrzędzie i błagajmy Boga, aby wyjrzał na naszą modlitwę, którą będziemy składać na tym miejscu i aby uczynił nas samych wiecznym darem dla siebie — mówił ksiądz biskup.

Po nabożeństwie Najświętszy Sakrament został przeniesiony w uroczystej procesji do miejsca adoracji. Proboszcz parafii św. Benedykta ks. Marek Tomulczuk SAC prosi wiernych, aby zatroszczyli się, by „Jezus Eucharystyczny nie był sam”.

Adoracja odbywa się w dni powszednie w godzinach 7.30 — 17.30, zaś w niedziele od 7.30 do 15.30. Przez cały czas adoracji będzie otwarte wejście boczne do kościoła.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%