Zamknij
REKLAMA

Witaj, szkoło!

19:47, 02.09.2021 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

 

 

Pamiętaj! Każdy dzień w szkole zbliża cię do wakacji” — tym optymistycznym akcentem rozpoczęła się nauka w Szkole Podstawowej nr 2 w Sierpcu.

 

Ze względu na pandemię większość uczniów rozpoczęła rok szkolny 2021/22 w salach lekcyjnych, spotykając się z wychowawcami. Pierwszaki i ich rodzice zebrali się w hali sportowej, by poznać dyrekcję i nauczycieli. „Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo. Projektem, który nieustannie się urzeczywistnia. Przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta” — słowami Jana Pawła II powitała przybyłych dyrektor Anna Trzcińska. Podziękowała rodzicom za zapisanie dzieci do Dwójki. Zapewniła, że będą bezpieczne, zawsze znajdzie się ktoś, kto im pomoże. Dyrektor poprosiła o respektowanie regulaminów związanych z koronawirusem. Starsi koledzy przygotowali specjalny występ artystyczny. Zapewniali, że w Dwójce jest fajnie i naprawdę nie ma się czego bać.

W Szkole Podstawowej nr 2 powstały cztery nowe oddziały. Dzieci dowiedziały się, do której klasy zostały przydzielone i kto będzie ich uczył. Wychowawcami w pierwszych klasach będą Joanna Jankowska, Agnieszka Biegańska, Dorota Dudzińska, Agnieszka Malanowska.

 

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%