Zamknij
REKLAMA

Żołnierze w oczach zuchów i harcerzy

20:31, 21.04.2021 | opr. red.
Skomentuj fot. SP Sudragi
REKLAMA

 

 

Hufiec ZHP im. Janusza Korczaka w Sierpcu we współpracy ze Szkołą Podstawową w Sudragach zorganizował konkurs „Żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej wspierający społeczeństwo podczas pandemii wirusa COVID-19”.

 

Do udziału w konkursie zaproszono zuchów i harcerzy Hufca ZHP Sierpc. Ich zadaniem było pokazanie w pracach plastycznych, w jaki sposób żołnierze WOT pomagają ludności cywilnej w czasie pandemii. Prace nadesłało siedmiu zuchów z 8 GZ „Radosne Słoneczka” z Mochowa, jeden zuch z 11 GZ „Wesołe Niezapominajki” z Ligowa, czterech zuchów z 13 GZ „Wesołe Skrzaty” z Sudrag, pięciu zuchów z 14 GZ „Radosne Stokrotki” z Lelic oraz czterech harcerzy z 16 GDH „Przyjaciele” z Lelic. Komisja konkursowa oceniała zgodność pracy z tematem, pomysłowość, oryginalność oraz estetykę wykonania.

W kategorii gromady zuchowe pierwszą nagrodę otrzymała Ada Wycka z 8 GZ z Mochowa, drugą Julia Mirzejewska z 13 GZ z Sudrag, a trzecią Julia Tyburczy z 8 GZ z Mochowa. Najlepszą pracę wśród harcerzy wykonała Natalia Osiecka. Drugie miejsce zajęła Maja Lorenc, a trzecie Gabriela Kraśniewska. Dziewczęta należą do 16 GDH w Lelicach.

Nagrody ufundowało dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej w Zegrzu.

fot. SP Sudragifot. SP Sudragi

(opr. red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%