Zamknij

Bożonarodzeniowa kartka z duszą

23:40, 25.12.2020 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu zorganizowało regionalny konkurs plastyczny „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z duszą” pod patronatem Starosty Sierpeckiego i księdza Tomasza Kadzińskiego. To już szósta edycja.

 

Na konkurs nadesłano 412 prac plastycznych. Jury (Zofia Kujawa i Katarzyna Przybyłowska) nagrodziło aż 75 osób w pięciu kategoriach wiekowych. Dodatkowe nagrody przygotował Starosta Sierpecki, Rada Rodziców OPP i dyrektor OPP. Nie było corocznej gali podsumowującej konkurs ze względu na panującą pandemię. Zwycięzcy odbierali nagrody, wchodząc pojedynczo do sali.

Kategoria I - (5- 6 lat)

I nagroda

Blanka Wysocka Miejskie Przedszkole nr 3 w Sierpcu

II nagroda

Filip Sitek Przedszkole Kreatywna Dolina w Sierpcu

Miłosz Kopczyński Miejskie Przedszkole nr 3 w Sierpcu

Mikołaj Łazarski Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu

Bartłomiej Rakowiecki Szkoła Podstawowa w Mochowie

III nagroda

Wiktor Kamiński Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu

Laura Kędzierska Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu

Szymon Skierski Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu

Krzysztof Suchecki Dwujęzyczne Przedszkole „Happy Academy” w Sierpcu

Adam Prawecki Przedszkole Niepubliczne Sióstr Salezjanek w Łomiankach

Helena Staniszewska Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu

Szymon Nawrocki Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu

Maja Rutkowska Miejskie Przedszkole nr 2 w Sierpcu

Szymon Żbikowski Szkoła Podstawowa w Lelicach

Tatiana Skierska Szkoła Podstawowa w Mochowie

Rafał Wyszyński Szkoła Podstawowa w Bledzewie

Zuzanna Stawska Miejskie Przedszkole nr 2 w Sierpcu

Hanna Tułodziecka Miejskie Przedszkole nr 4 w Sierpcu

Amelia Małkowska Publiczne Przedszkole w Studzieńcu

Nagroda Starosty Sierpeckiego

Mikołaj Drążek Szkoła Podstawowa w Bledzewie

 

Kategoria II - ( klasa I – III )

I nagroda

Anna Baczewska Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu

II nagroda

Alicja Suska Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu

Zofia Bąk Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku

Anna Koziczyńska Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu

Wiktoria Adamska Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu

Gabriela Chalicka Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu

Martyna Sosnowska Szkoła Podstawowa w Szczutowie

Maja Kaliszewska Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu

III nagroda

Paulina Jasieniecka Powiatowy Dom Dzieci w Szczutowie

Maja Sobieszek Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu

Wiktor Grużewski Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sierpcu

Maja Przeciszewska Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu

Maja Kuligowska Centrum Kształcenia w Ligowie

Pola Pypka I Prywatna Szkoła Podstawowa w Sierpcu

Ada Wycka Szkoła Podstawowa w Mochowie

Filip Paciuszkiewicz Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu

Szymon Grudzień Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu

Magdalena Szablewska Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu

Igor Przybyłowski Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu

Oliwia Dębowska Szkoła Podstawowa w Lelicach

Filip Kuberski Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu

Nagroda Starosty Sierpeckiego

Julia Wiśniewska Powiatowy Dom Dzieci w Szczutowie

 

Kategoria III - (klasa IV – VI)

I nagroda

Oliwia Peszyńska Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu

II nagroda

Angelika Garlicka I Prywatna Szkoła Podstawowa w Sierpcu

Oliwia Michalska Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu

Maciej Obrębski Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu

Anna Tyburska Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu

III nagroda

Magdalena Lipińska Szkoła Podstawowa w Gójsku

Oliwia Olendrzyńska Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu

Tomasz Maciejewski I Prywatna Szkoła Podstawowa w Sierpcu

Łukasz Babecki Szkoła Podstawowa w Łukomiu

Kacper Konwerski Szkoła Podstawowa w Łukomiu

Emilia Kita Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu

Justyna Kasperska Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu

Bartosz Gabryszewski Szkoła Podstawowa w Gójsku

Lena Gąsiorowska I Prywatna Szkoła Podstawowa w Sierpcu

Milena Dybikowska Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu

Maja Lorenc Szkoła Podstawowa w Lelicach

Lena Wąsowska Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu

Nagroda Starosty Sierpeckiego

Maria Szczepańska –Szkoła Podstawowa w Mochowie

 

Kategoria IV – (klasa VII - VIII)

I nagroda

Alicja Klara Sulkowska Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu

II nagroda

Julia Żbikowska Szkoła Podstawowa w Lelicach

Mariusz Rogowicz Szkoła Podstawowa w Gójsku

III nagroda

Filip Okonkowski Szkoła Podstawowa w Gójsku

Anna Grodzicka Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu

Kamil Tarnicki Szkoła Podstawowa w Mochowie

Bartosz Melibruda Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu

Agata Wernik Szkoła Podstawowa w Zawidzu Kościelnym

Nagroda Starosty Sierpeckiego

Izabela Smolińska Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Sierpcu

 

Kategoria V - (szkoły średnie)

I nagroda

Kinga Skowrońska Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu

II nagroda

Patrycja Joniak Zespół Szkół i Przedsiębiorczości w Płocku

III nagroda

Martyna Godlewska Zespół Szkół nr 1 w Sierpcu

Emilia Liszewska - Zespół Szkół nr 2 w Sierpcu

Wiktoria Sosnowska Liceum Ogólnokształcące w Sierpcu

Nagroda Starosty Sierpeckiego

Małgorzata Król Zespół Szkół nr 2 w Sierpcu

 

Nagrody i dyplomy wręczali m.in. starosta Andrzej Cześnik, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Małgorzata Korpolińska i Sebastian Szczypecki.

- Ideą konkursu ,,Kartka bożonarodzeniowa z duszą” jest nie tylko stworzenie najpiękniejszej pracy, ale również udział w przedsięwzięciu charytatywnym. Ten konkurs to przesłanie miłości, dobra i ciepła. W tym roku pieniądze z  aukcji kartek z duszą z zostały przeznaczeniem na leczenie małej Ali, podopiecznej Zakładu Opieki Leczniczej w Kraszewie - powiedziała koordynator Koła Wolontariatu Monika Filant.

Dyrektor OPP Renata Przybyłowska podziękowała wszystkim uczestnikom konkursu i życzyła zdrowych i radosnych świąt.

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz