Zamknij
REKLAMA

Podwójna uroczystość w Miejskim Przedszkolu nr 2

07:37, 19.10.2020 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

 

 

14 października 2020 r. naszym paniom kwiaty przynosimy i plac zabaw otworzymy” – tymi słowami dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Sierpcu rozpoczęły świętowanie Dnia Edukacji Narodowej.

 

Na podwójną uroczystość do przedszkola przybyli burmistrz Jarosław Perzyński, zastępca burmistrza Piotr Nowakowski, naczelnik wydziału oświaty i kultury Urzędu Miejskiego w Sierpcu Marek Zdrojewski, właściciel firmy Budomex Dariusz Rzeszotarski. W progach przedszkola powitała ich dyrektor Joanna Chylińska.

 

Podziękowania i nagrody

Dzień Edukacji Narodowej to wielkie święto w placówkach oświatowych. Dzieci składały życzenia, śpiewały i deklamowały wierszyki.

- Dziękujemy, jak każdego roku! Z każdym rokiem bardziej i goręcej, bo to dzięki wam, nauczyciele, wiemy, rozumiemy coraz więcej – twierdziły przedszkolaki.

Do podziękowań przyłączyli się także włodarze Sierpca. Jak co roku, zostały też przyznane wyróżnienia. Nagrodę Burmistrza Miasta Sierpca otrzymała Urszula Podlaska, a Nagrodę Dyrektora Natalia Wiśniewska, Emilia Gawlik, Joanna Sulińska, Magdalena Majewska, Wiesława Sobczak.

- Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom za ostatni rok pracy. Rok często zaskakujący nas i wymagający od nas natychmiastowych decyzji, podejmowanych z odrobiną strachu. Rok, w którym było nam trudno, ale dzięki temu, że wszyscy razem pracowaliśmy dla dobra placówki, udało nam się przepracować go bardzo dobrze. Dziękuję wszystkim pracownikom – powiedziała dyrektor Joanna Chylińska.

 

Fajna sprawa

Nowy plac zabaw, który powstał dzięki firmie Budomex, ucieszył przedszkolaki.

- Ach! Plac zabaw fajna sprawa, tam dopiero jest zabawa. Na huśtawce się bujamy, na ślizgawce też zjeżdżamy, babki z piasku ulepimy, z masą dzieci się pobawimy – mówiły sześciolatki.

Dyrektor podziękowała wszystkim, którzy przyczynili się do zmiany wyglądu placu zabaw. Przyznano statuetki „Przyjaciela Przedszkola nr 2”. Została przecięta symboliczna wstęga, oficjalnie otwarto plac zabaw. I chociaż tego dnia, ze względu na pogodę, nie udało się pokazać przedszkolakom, jak sprawują się nowe urządzenia, to zapewnień, że są świetne, nie brakowało. Na koniec spotkania była jeszcze jedna niespodzianka – słodki tort.

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz