Na ulicach Sierpca odbyła się kolejna edycja gry terenowej „Poznaj Sierpc z Mechanikiem”, organizowanej przez Zespół Szkół nr 1 im. gen. José de San Martín.
W zabawie wzięło udział 12 drużyn ze szkół z powiatu sierpeckiego. Na uczestników czekało 9 stacji tematycznych rozmieszczonych w różnych punktach miasta. Każda z nich wymagała nie tylko wiedzy, ale też sprytu i współpracy.
Gra była okazją do poznania Sierpca w mniej oczywisty sposób. Uczniowie poruszali się między kolejnymi punktami, rozwiązując zadania i rywalizując o jak najlepszy wynik.
W otwarciu wydarzenia uczestniczyli starosta sierpecki Przemysław Burzyński, radny powiatu sierpeckiego Marcin Kopyciński oraz naczelnik wydziału oświaty i zdrowia w Starostwie Powiatowym w Sierpcu Zbigniew Czajkowski.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekstrasierpc.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz