Zamknij
REKLAMA

Kochane baby, ach te baby!

11:36, 17.03.2020 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

 

 

Słuchacze Sierpeckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku obchodzili Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn. Z lekkim przymrużeniem oka potraktowano rolę obu płci w życiu.

 

Panie były witane przez ubranych w czarne garnitury panów, którzy wręczali kwiaty i to nie byle jakie, bo wykonane z małych owocowych cukierków. Kobiety również miały niespodziankę. Pomysłowe krawaty, niektóre ozdobione napisami takimi jak „najprzystojniejszy mężczyzna”, zakładane były przez członkinie Rady Słuchaczy. Odbył się specjalny koncert. Rozpoczęli go panowie śpiewający w zespole Dziewczyny Karola. Zaśpiewali specjalnie dla pań piosenkę „Baby, ach te baby”. Aplauz widowni był niesamowity. Trzeba było bisować. Na scenie pojawili się także uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu. Podbili serca publiczności m.in. wykonaniem piosenki „Zimny drań”. Pięknie zatańczyła także para ze szkoły Art Dance.

Przede wszystkim nie mogło jednak zabraknąć życzeń. Składali je burmistrz Jarosław Perzyński, dyrektor CKiSz Jarosław Żmijewski, przewodnicząca Rady Słuchaczy Iwona Brudnicka.

A po uczcie dla ducha przyszedł czas na ucztę dla ciała i pyszne ciasteczka.

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz