Zamknij
REKLAMA

Naprawdę jaka jesteś, nie wie nikt

00:02, 16.03.2020 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

 

 

Muzyczny Dzień Kobiet to jedna z imprez, które wpisały się już w kalendarz sierpeckich wydarzeń kulturalnych. W tym roku po raz dziewiąty sierpczanie mieli okazję obchodzić święto kobiet, słuchać muzyki, piosenek i podziwiać młodych tancerzy.

 

Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Sierpc, mażoretki Alizma, Centrum Kultury i Sztuki, Ludowy Zespół Artystyczny Kasztelanka to organizatorzy tegorocznego Muzycznego Dnia Kobiet. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Sierpca. W progach CKiSz witały wszystkich pięknie ubrane mażoretki, które jako pierwsze zaprezentowały się na scenie. Ich układ taneczny w stylu burleskowym spodobał się publiczności. Podobnie było z układami z buławami oraz pokazami solowym i duetu. Gorąco oklaskiwane były również pozostałe występy. Grupa średnia Kasztelanki zatańczyła tańce łowickie, a grupa młodzieżowa tańce lubelskie. Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Sierpc zagrała m.in. „Polish happy song”, „Woman in love”, „Golden sun”. Do utworu Edyty Górniak „Kolorowy wiatr” zatańczyły dziewczęta z grupy Freak junior, a ich młodsze koleżanki (Freak mini) podbiły serca widowni niezwykle energetycznym tańcem do utworu Beyonce „Water”. Chłopcy z LZA Kasztelanka zaśpiewali z dedykacją dla pań „Jej portret”. Zuzia Radwańska i Amelia Marlęgaw zaprezentowały się w piosence „Ty i ja”. Dzieci i młodzież do występów przygotowywali Marta Wiśniewska, Jadwiga Chojnacka, Marcin Kowalczyk, Michał Głowacki i Justyna Adamska.

Były też życzenia od burmistrza Jarosława Perzyńskiego i dyrektora Centrum Jarosława Żmijewskiego, którzy podziękowali kobietom, że czynią świat piękniejszym i lepszym. Na zakończenie zabrzmiały „Orkiestry dęte”.

 

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone