Zamknij
REKLAMA

Konkurs matematyczny Continuum

15:39, 31.01.2020 | Opr. red., fot. LO Sierpc
REKLAMA
Skomentuj

 

 

Dziesięcioro uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. majora Henryka Sucharskiego walczy o indeks Politechniki Warszawskiej. Za nimi pierwszy etap.


 

W auli Politechniki Warszawskiej Filia Płock uczniowie szkół ponadpodstawowych z Płocka, Sierpca, Włocławka, Warszawy, Żuromina, Mławy, Kutna, Gostynina, Łowicza, Ciechanowa, Raciąża, Wyszogrodu, Płońska zmierzyli się z dwudziestoma zadaniami (tekst wielokrotnego wyboru) V Konkursu Matematycznego Continuum. Wśród uczestników byli przedstawiciele Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu: Oskar Bogucki, Klaudia Browarek, Alicja Budka, Radosław Chmielewski, Kamil Michalski, Mateusz Nawrocki, Adam Urbański, Michał Zduńczyk, Julia Kruk i Barbara Kubacka, którzy przygotowywali się pod kierunkiem Beaty Zdrojewskiej.

Po I etapie zostanie wyłoniona grupa finalistów, którzy na wiosnę przystąpią do zmagań finałowych. Finaliści i laureaci konkursu zostaną przyjęci poza procedurą kwalifikacyjną na wybrany przez siebie kierunek studiów, prowadzony na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii lub Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku. Ponadto laureaci mogą również zostać przyjęci poza procedurą kwalifikacyjną na wybrane kierunki studiów prowadzone na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.

(Opr. red., fot. LO Sierpc)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone