Zamknij
REKLAMA

Najważniejsze jest w nas…

00:46, 23.12.2019 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

 

 

Wychowankowie Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu przypomnieli, co jest najważniejsze i o czym warto pamiętać podczas przygotowań do świąt Bożego Narodzenia i wspólnego świętowania.


 

Na widowni zasiedli nauczyciele, rodzice, dziadkowie, młodsze rodzeństwo. Przybył także starosta Mariusz Turalski i przewodniczący komisji społecznej Rady Powiatu Zbigniew Kopczyński. Dyrektor Renata Przybyłowska powitała gości i zaprosiła na świąteczny występ wychowanków grup popołudniowych, który poprowadzili Kinga, Zosia i Szymon. Śpiewano i grano kolędy oraz pastorałki.

- Czekaja tam Józef i Maryja. Śpiewają nam, śpiewają gloria. To gloria, święta historia. Święta historia! Świeć, gwiazdeczko, mała świeć, do Jezusa prowadź mnie – śpiewali młodzi wokaliści w sali OPP.

Był też występ taneczny, deklamowano wiersze. Wspominano cytaty o potrzebie miłości drugiego człowieka. Fragment „Małego Księcia” przypomniał, że „najpiękniejsze jest w nas...”. Nie zabrakło życzeń składanych po polsku i po niemiecku.

Podsumowano także akcje charytatywne - dla Lenki i Emilki. Wolontariuszom (wychowankom i rodzicom) wręczono symboliczne upominki. Na zakończenie na wszystkich czekał słodki poczęstunek.


 

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone