Zamknij
REKLAMA

Wystawa Młodzi w działaniu dla Niepodległej

14:55, 25.11.2019 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

 

 

Grupa wychowanków Ogniska Pracy Pozaszkolnej brała udział w warsztatach „Młodzi w działaniu dla Niepodległej”. W tym roku sierpeccy artyści twórczo spędzali czas na północy naszego kraju. Ich prace stały się częścią wystawy, którą otwarto w Starostwie Powiatowym.

 

Na otwarcie wystawy przybyli uczestnicy warsztatów, ich rodzice i nauczyciele. Był też starosta sierpecki Mariusz Turalski, który objął patronatem warsztaty. Dyrektor Renata Przybyłowska opowiadała o drugiej edycji warsztatów plastycznych, literackich i teatralnych.

- Jestem bardzo dumna, że młodzież, trochę starsza i młodsza, z różnych klas i szkół potrafi się tak zintegrować – powiedziała dyrektor.

Uczestnicy zajęć malowali m.in. gdańskie zabytki i pejzaże nadmorskie. Mieli okazję podziwiać także Malbork, Kwidzyń i Sobieszewo. To, co im wpadło w oko, utrwalali na płótnie.

Starosta Mariusz Turalski uhonorował młodych artystów dyplomami i upominkami. Spotkanie było też okazją, aby docenić osoby, które pomagają na co dzień w działalności placówki. Tytuł „Przyjaciela Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu” otrzymali Józef Obrębski oraz Anna i Tobiasz Wąsowscy.

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz