Ligowe zwycięstwo Mazura

01:59, 25.12.2022 . Aktualizacja: 01:59, 25.12.2022
reo

Ostatni mecz w tym roku MKS Mazur Sierpc rozegrał w ramach rozgrywek I ligi grupy C z SPR ROKiS Cursor Radzymin.

Sierpczanie idą jak burza. I tym razem nie mieli trudności, by pokonać przeciwnika. Mecz w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu rozpoczął się od szybkiego objęcia prowadzenia szczypiornistów Mazura. Aż do 12 minuty goście nie potrafili pokonać naszego bramkarza. Po pierwszej połowie sierpecka drużyna prowadziła 14:8. W drugiej części spotkania chwilami Mazur miał przewagę nawet siedmiu, ośmiu bramek. Mecz zakończył się zwycięstwem Sierpca 28:24. Najwięcej bramek dla naszego zespołu zdobył Mateusz Fuksiński — dziewięć. Sylwester Lisicki i Jakub Malinowski rzucili cztery bramki.

Mazur awansował na piąte miejsce w ligowej tabeli. Na swoim koncie ma 18 punktów. Teraz piłkarzy ręcznych czeka przerwa. Ligowe zmagania sierpczanie rozpoczną na początku lutego.