Grand Prix w Tenisie Stołowym

23:45, 16.11.2022 opr. red. Aktualizacja: 21:54, 19.11.2022
Skomentuj fot. SLKS Olimpijczyk Jeżewo fot. SLKS Olimpijczyk Jeżewo
reo

W hali sportowej im. Andrzeja Grubby w Jeżewie zorganizowano IX Grand Prix w Tenisie Stołowym. Rywalizacja odbywała się o nagrody Starosty Sierpeckiego.

Od sierpnia do listopada 2022 r. odbyły się cztery turnieje. Wzięło w nich udział 51 zawodników. W końcu przyszedł czas na finałowe rozstrzygnięcia. Po podliczeniu punktów okazało się, że w kategorii skrzat zwyciężyła Lena Wiśniewska ze Stropkowa. Kolejne miejsca na podium zajęły jeżewianki: drugie Amelia Nowotka, a trzecie Nina Jóźwiak. Najlepszą żaczką okazała się Amelia Ciulińska (Stropkowo). Druga była Lena Gładosz (Żytowo), a trzecia Malwina Orłowska (Żytowo). Wśród kadetek złoty medal wywalczyła Sandra Stołowska (Rekowo), srebrny Zuzanna Lejman (Stropkowo), a brązowy Maja Zarębska (Jeżewo). W kategorii chłopców triumfował Paweł Dobies (Skoczkowo). Drugie miejsce wywalczył Kacper Pietrzak (Żytowo), a trzecie Filip Wach (Stropkowo).