Zamknij
REKLAMA

Czy sierpczanka zdobędzie tytuł Ninja Warrior?

17.32, 24.08.2022 opr. red.
Skomentuj fot. Polsat
REKLAMA

 

 

Rusza kolejna edycja programu Ninja Warrior Polska. Wśród chętnych do zdobycia Góry Midoriyama, głównej nagrody w wysokości 150 tys. zł oraz prestiżowego tytuł pierwszego w Polsce Ninja Warrior jest 24-letnia sierpczanka.

 

„Ninja Warrior” powstał 26 lat temu w Japonii. Rodzime wersje programu można oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Zadaniem zawodników jest przejście specjalnego toru liczącego kilkadziesiąt przeszkód. Trzeba być niezwykle sprawnym, by nie odpaść już na pierwszej.

W szóstym sezonie „Ninja Warrior Polska” ponownie w roli prowadzącej wystąpi Karolina Gilon, a komentatorami będą sportowiec Łukasz „Juras” Jurkowski i dziennikarz sportowy Jerzy Mielewski.

Wśród uczestników, którzy będą walczyć o zdobycie Góry Midoriyama, jest po raz kolejny Dorota Gadzińska. 24-latka z Sierpca ma już na swoim koncie wiele sukcesów. Zajęła pierwsze miejsce w polskiej lidze Ninja 2021. Jest rekordzistką Polski i Europy OCR100 2020 oraz wicemistrzynią Polski OCR100 2020.

— Kocham sport, lubię próbować nowych rzeczy. Uwielbiam ekstremalne zajawki. Wchodzę po kominach i na rożne wysokie budynki — przyznała Dorota Gadzińska.

Premiera pierwszego odcinka szóstej edycji „Ninja Warrior Polska” będzie emitowana na antenie Polsatu 30 sierpnia o godz. 20:05.

(opr. red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%