Zamknij
REKLAMA

Piłkarskie zmagania na Orliku w Zawidzu

08:23, 01.08.2022 | .
Skomentuj fot. ZSS w Zawidzu Kościelnym
REKLAMA

 

 

Na boisku Orlik w Zawidzu Kościelnym odbył się „Turniej piłki nożnej na rozpoczęcie lata MEGA-GIM CUP”. Organizatorem imprezy był Szkolny Klub Sportowy „MEGA-GIM” Zawidz.

 

Do zawodów zgłosiło się dziewięć drużyn, wśród których aż trzy reprezentowały Zespół Szkół Samorządowych w Zawidzu Kościelnym. Młodzi piłkarze z ogromnym sercem i poświęceniem rywalizowali z bardziej doświadczonymi zespołami.

W fazie grupowej rozgrywano mecze w dwóch grupach systemem każdy z każdym.

Do półfinałów awansowały No Name, SKS MEGA-GIM Zawidz, Emeryci i Monster Team. W finale spotkały się zespoły No Name i SKS MEGA-GIM Zawidz. Osłabiona kontuzjami i palącym słońcem reprezentacja z Zawidza musiała uznać wyższość swoich utytułowanych rywali z No Name. W meczu o trzecie miejsce Monster Team pokonał Emerytów.

Najlepsze drużyny otrzymały medale oraz puchary za udział w turnieju. Były też statuetki dla najlepszego strzelca (Dominik Pikalski z No Name), najlepszego zawodnika (Mateusz Adamkiewicz z SKS MEGA-GIM Zawidz) i najlepszego bramkarza (Jacek Laskowski z No Name). Dekoracji dokonali prezes SKS MEGA-GIM Zawidz Marek Kolczyński i członek Zarządu Klubu Daniel Liszewski.

— Dziękujemy zawodnikom i kibicom za uczestnictwo w turnieju i miłą sportową atmosferę oraz wszystkim zaangażowanym w organizację i sprawne przeprowadzenie turnieju. Szczególne podziękowania należą się wolontariuszom z Zespołu Szkół Samorządowych w Zawidzu Kościelnym na czele z panią Katarzyną Sadecką, którzy troszczyli się, żeby nikt nie był głodny podczas imprezy — powiedzieli organizatorzy.

Turniej otrzymał dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%