Tenis stołowy w Sierpcu

16:26, 16.06.2022 . Aktualizacja: 12:57, 24.06.2022

W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Sierpcu odbył się Turniej Tenisa Stołowego. Zawodnicy pokazali, że w czasie pandemii paletki i piłeczki były w ciągłym użyciu.

Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sierpcu, a jako współorganizator sprawdziła się SP nr 3. W turniejowe szranki stanęło trzynastu uczestników. W finale zagrała czwórka najlepszych. Zwycięzcą tegorocznych zawodów został Mariusz Kopyciński. Drugie miejsce zajął Wojciech Obara, trzecie Robert Słupecki, a czwarte Kajetan Żmijewski. Dla najlepszych były pamiątkowe puchary.

— Gratuluję najlepszym i dziękuję wszystkim uczestnikom za obecność i wspólnie spędzony czas na sportowo — powiedział dyrektor MOSiR Przemysław Burzyński.