Zamknij

Piłkarski turniej dla jedenastolatków Kasztelan Cup 2022

00:10, 18.01.2022 . Aktualizacja: 22:22, 20.01.2022
Skomentuj

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu odbył się trzeci z cyklu turniejów Kasztelan Cup 2022. Do rywalizacji stanęły drużyny, w których grają piłkarze z rocznika 2011.

Głównym organizatorem zmagań była Akademia Piłkarska MKS Kasztelan Sierpc. Zawody koordynował Marcin Szulc. Do udziału w turnieju zgłosiło się sześć drużyn. Zagrano systemem każdy z każdym. Zwycięzcą turnieju został zespół Piłkarz Golub-Dobrzyń, który zdobył 13 punktów. Drugie miejsce wywalczyli zawodnicy Startu Proboszczewice (10 punktów), trzecie Kasztelana II Sierpc (7 punktów). Tuż poza podium uplasował się Żak Zbiczno (7 punktów). Piąte miejsce zajął Kasztelan I Sierpc (5 punktów), a szóste Mień Lipno (0 punktów). Dla wszystkich zawodników były medale. Pamiątkową statuetkę dla najlepszego bramkarza otrzymał Wiktor Saja (Piłkarz Golub Dobrzyń). Najlepszym zawodnikiem został Łukasz Rudyk (Kasztelan II Sierpc), a najskuteczniejszym zawodnikiem okazała się Antonina Zaporowicz (Piłkarz Golub-Dobrzyń).