Mikołajkowy turniej w kręgle

20:23, 29.12.2021 . Aktualizacja: 16:52, 03.01.2022
Skomentuj
reo

Zarząd Osiedla nr 2 w Sierpcu zaprosił mieszkańców na turniej w kręgle. Obowiązywały świąteczne, mikołajkowe stroje.

Zawody odbyły się w kręgielni Hotelu Skansen Conference & Spa w Sierpcu. Osiedlowe mikołajkowe spotkanie cieszyło się sporym zainteresowaniem. Niektórzy po raz pierwszy mieli okazję wziąć do ręki kulę do zbijania kręgli, inni to już „weterani” tej dyscypliny. Wszyscy dobrze się bawili i wzajemnie dopingowali. Nagrodzono zawodników w trzech kategoriach. Wśród pań zwyciężyła Teresa Bogucka, która zdobyła 91 pkt. Drugie miejsce zajęła Lucyna Oniszczuk — 83 pkt, a trzecie Maria Olejniczak — 77 pkt. Najwięcej punktów wśród mężczyzn uzyskał Roman Bagiński — 104 i to on został zwycięzcą turnieju. Drugie miejsce wywalczył Włodzimierz Rycharski (86 pkt), a trzecie Sławomir Ulicki (74 pkt). W kategorii rodzinnej zwyciężyli Beata i Roman Bagińscy — 165 pkt. Drudzy byli Ewa i Włodzimierz Rycharscy — 160 pkt. Trzecie miejsce zajęli Małgorzata i Sławomir Uliccy (141 pkt).

Laureaci miejsc na podium otrzymali upominki i dyplomy.