Zamknij
REKLAMA

Badmintonowe mistrzostwa w grze podwójnej

11:13, 22.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

 

 

To była pewna niespodzianka. Jedni z najmłodszych uczestników wygrali w tym roku Mistrzostwa Sierpca i Powiatu Sierpeckiego w Grze Podwójnej w Badmintona zorganizowane z okazji Święta Niepodległości.

 

Zawody odbyły się w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 3 w Sierpcu. Głównym organizatorem turnieju był UKS Serw, a współorganizatorami Ognisko TKKF „Kubuś”, animator sportu Łukasz Wróblewski, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Szkoła Podstawowa nr 3 i radny Rady Miejskiej w Sierpcu Piotr Rzeszotarski. Do udziału w Mistrzostwach zgłosiło się sześć par. Rok temu z mistrzostwa cieszyli się Tomasz Hoffman i Piotr Liszewski. W tym roku triumfowała jedna z najmłodszych par, w dodatku jedyna para mieszana — Zuzanna Dul i Adam Lisicki.

— Po raz pierwszy graliśmy razem. To był przypadek. Trener (Janusz Jezierski — przyp. red.) stwierdził, że powinniśmy spróbować. Udało się. Cieszymy się z wygranej — stwierdzili zwycięzcy.

Drugie miejsce zajęła para Grzegorz Kuskowski i Sebastian Kosiorek, trzecie Tomasz Hoffman i Piotr Liszewski, czwarte Kajetan Żmijewski i Bartosz Joniak, piąte Dariusz Kilanowski i Radek Nowakowski, szóste Janusz Jezierski i Paweł Dul.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%