Zamknij
REKLAMA

Trening z mistrzem

16:15, 18.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

 

 

Młodzi tenisiści stołowi z powiatu sierpeckiego mieli okazję odbycia treningu z Michałem Dziubańskim, jednym z czołowych polskich trenerów. Było sporo ćwiczeń, ale też i dobrej zabawy.

 

Michał Dziubański był wielokrotnym reprezentantem Polski w tenisie stołowym. Przez blisko dziesięć lat prowadził kadrę narodową kobiet. Jego podopieczne to m.in. Katarzyna Grzybowska-Franc i Natalia Partyka. W niemieckim klubie trenował jednego z najlepszych zawodników świata Jana-Ove Waldnera. Obecnie jest trenerem w najlepszym polskim klubie Dekorglass Działdowo. Do Jeżewa przyjechał po raz kolejny na zaproszenie dyrektora szkoły Andrzeja Nadrowskiego.

— Dzieciaki mają tu super warunki. Andrzej stworzył fajne miejsce, gdzie mogą rozwijać się talenty sportowe. Miło coś takiego widzieć — powiedział Michał Dziubański.

Do udziału w treningu zostali zaproszeni młodzi tenisiści stołowi z powiatu sierpeckiego. Z zaproszenia skorzystali zawodnicy z Bledzewa i Jeżewa.

— Trudno dziś jest zachęcić dzieci do sportu. Muszą mieć radochę z tego, co robią. Dlatego też na treningach trzeba łączyć ciężką pracę z momentami zabawy i radości. Nie jest to łatwa sprawa, ale taka jest rola trenera — stwierdził gość jeżewskiej szkoły.

Młodzi adepci tenisa stołowego chętnie wykonywali polecenia trenera, uczyli się nowych rzeczy, utrwalali już zdobytą wiedzę.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%